Meklēšana pēc izmēriem
Automobiļu riepas BKT

Riepa BKT

Balkrishna Industries Limited (BKT), kas atradas Mumbajā, Indijā, ir līderis bezceļu riepu tirgū.

Kopš tā izveides 1987. gadā BKT ir ar panākumiem pievērsies tādiem specializēto riepu veidiem kā riepas lauksaimniecības, būvniecības un ražošanas, zemes darbu, ostu un karjeru tehnikai, riepas kalnu velosipēdiem un dārza tehnikai. Līdz ar to BKT ir kļuvis par pasaules līmeņa spēlētāju bezceļa riepu nozarē ar 6 % tirgus daļu un pārdošanas apjomu 850 miljonu ASV dolāru apjomā, kāpinot to par 30 % pēdējo piecu gadu laikā.
Pašreiz BKT pieder četras filiāles Eiropā un Ziemeļamerikā, kas palīdz galvenajam birojam īstenot pārdošanas un mārketinga aktivitātes: BKT Europe S.r.l. Seregno, Itālijā, BKT tires USA Inc. Akronā, Ohaio, BKT tires Canada Inc. Toronto un BKT Tires, Inc. Brentvudā, Tenesī. BKT produkti tiek tirgoti, izmantojot vietējo izplatītāju tīklus 130 valstīs visā pasaulē. Piecās ultramodernajās ražotnēs Aurangābadā, Bhivadi, Čopanki, Dombivali un Bhūdžā ir nodarbinātas vairāk nekā 7000 personu. Riepu tirgus izteiktās konkurences apstākļos BKT sniedz atbalstu un padomu saviem klientiem to darbības izvēršanai. BKT nepārtraukti cenšas piedāvāt tādus jaunus un kvalitatīvus risinājumus, kas spēj apmierināt visprasīgāko klientu vajadzības visās darbības jomās. BKT uzskata, ka pastāvīgas un nepārtrauktas investīcijas tehnoloģiskās attīstības jomā ir panākumu atslēga ceļā uz konkurētspējīgām un funkcionālām riepām.

Uzskatot to par savu pilsonisko un sociālo pienākumu, BKT ir veicis visstingrākos pasākumus vides aizsardzības jomā. Un ir tikai pašsaprotami, ka BKT ar vislielāko cieņu izturas pret saviem darbiniekiem, kuri katru dienu aizrautīgi strādā, lai tiktu sasniegti uzņēmuma mērķi.

BKT nolūks ir apliecināt sevi kā līderi un etalonu pasaules bezceļa riepu tirgū, jo īpaši tādās specializētās jomās kā lauksaimniecības, būvniecības un ražošanas, zemes darbu, ostu un karjeru tehnika, riepas kalnu velosipēdiem un dārza tehnikai.

Komerctransports/Autofurgoni

LiveChat
Messenger