Meklēšana pēc izmēriem
Automobiļu riepas CST

Riepa CST

CST zīmola riepas piedāvā uzņēmums Cheng Shin Rubber Ind. Co. Ltd. (Cheng Shin Tire). Uzņēmums Cheng Shin Tire, kas nodarbina vairāk nekā 20 000 strādājošo, ir lielākais velosipēdu riepu ražotājs pasaulē un tas piedāvā produktus vairākās citās kategorijās.

Zīmos CST, kas tiek izplatīts vairāk nekā 150 valstīs, aptver lielu daļu tirgus segmentu. CST produkcijas klāstā ietilpst riepas ar kamerām velosipēdiem, motcikliem un mopēdiem, kvadricikliem, automobiļiem, furgoniem, kravas pacēlājiem, lauksaimniecības tehnikai, zāliena un dārza tehnikai.

Ražošanas kompleksā, kas atrodas Sjameņā, Ķīnā, un kurā ietilpst trīs rūpnīcas, CST ražo pasaules klases aprīkojumu, izmantojot novatorisku tehnoloģiju un pievēršot īpašu uzmanību kvalitātei, piegādei un klientu apmierinātībai. CST ievēro stingrākos starptautiskos standartus. Uzņēmums ir ieguvis vairākus sertifikātus un apbalvojumus, tostarp Amerikas Transporta ministrijas (DOT) sertifikātu, ISO9001, E-Mark, TS 16949 un slaveno China Brand Award balvu.

Pateicoties pirmklasīgam ražošanas procesam un ļoti efektīvai loģistikai, CST ir izveidojis izcilības standartu riepu nozarē. CST kvalitātes, integritātes un servisa jēdzieni nav tikai vārdi — tie ir uzņēmuma darbības pamatā, sākot no augstākā vadības līmeņa līdz pat personālam un vēl tālāk.

Pārdotākie profili

Vieglie automobiļi

4x4/SUV

Komerctransports/Autofurgoni

LiveChat
Messenger