Riepa Davanti

Davanti ir britu riepu ražotājs. Davanti ir pasaules līmeņa zīmols, kas tiek tirgots vairāk nekā 65 valstīs. Davanti pārdod vairāk nekā 2,5 miljonus riepu gadā 4x4, mazizmēra vieglajiem automobiļiem, taksometriem, jaudīgiem sērijveida automobiļiem, SUV vieglajiem kravas furgoniem. Davanti riepas ir vadībā jebkuros apstākļos un ikvienā autovadīšanas situācijā.

Visas Davanti riepas raksturo inovācija, kvalitāte un veiktspēja. Modernākās tehnoloģijas tām dod manevrētspēju, efektivitāti un maksimālu komfortu. Davanti riepas būs piemērotas visiem maršrutiem to izcilās saķeres uz slapjas virsmas un zemā trokšņa līmeņa dēļ. Ikviena Davanti riepa dizaina izstrādes laikā tiek rūpīgi izstrādāta, izmantojot 3D simulāciju datorā, izmēģinājumus uz ceļa un uzņēmuma testēšanas laboratorijā.

Automobiļu riepas Davanti

Pārdotākie profili

Visi profili Davanti

Pārlūkojiet mūsu plašo Davanti modeļu klāstu un atrast to, kas pilnībā atbilst jūsu vajadzībām. Izbaudiet labākās cenas visā mūsu izvēlē!

4x4 / SUV

Komerctransports/Autofurgoni

Vasaras
Ziemas riepas
Vissezonas
Turpiniet pārlūkošanu, nepiekrītot >
Attiecībā uz sīkfailiem un citu vietnes pārlūkošanas informāciju
Riepulideris.lv (AD TYRES) un tā partneri (Google, Hotjar, Microsoft) izmanto pieslēgšanās apstiprinājumus (cookies) un citu vietnes pārlūkošanas informāciju (webstorage) vietnes darbības nodrošināšanai, pārlūkošanas vienkāršošanai, statistikas nolūkos un reklāmas kampaņu personalizēšanai. Sīkfaili un cita vietnes pārlūkošanas informācija tiek uzglabāta jūsu ierīcē, tā var saturēt personiska rakstura datus. Bez jūsu brīvprātīgi dotas un nepārprotami paustas piekrišanas mēs neizvietojam nekādus sīkfailus vai citu vietnes pārlūkošanas informāciju, izņemot to, kas nepieciešama vietnes darbības nodrošināšanai. Mēs saglabājam jūsu izvēli 6 mēnešus ilgu laiku periodu. Jūs varat jebkurā brīdī atsaukt savu piekrišanu, dodoties uz lapu Sīkfaili un cita vietnes pārlūkošanas informācija. Jūs varat izvēlēties turpināt pārlūkošanu bez piekrišanas sīkfailu un citas vietnes pārlūkošanas informācijas izmantošanai. Atteikšanās neierobežo piekļuvi pakalpojumiem AD TYRES. Plašāka informācija ir pieejama lapā Sīkfaili un cita vietnes pārlūkošanas informācija.
Personalizēt sīkfailus
LiveChat
Radusies kļūme. Ja tā drīzākajā laikā netiek labota, lūdzam ar mums sazināties.