Meklēšana pēc izmēriem
Automobiļu riepas Falken

Riepa Falken

Riepas Falken sadarbībā ar amerikāņu ražotāju Goodyear Japānā izgatavo Sumitomo Rubber Industries. Pirmā Falken riepa tika radīta 1983. gadā un ir pazīstama ar savu veiktspēju un inovācijām riepu nozarē. Falken piedāvā augstas klases riepas, kas pilnībā spēs apmierināt jūsu prasības. Falken riepas radītas, lai piedāvātu klientam lielisku cenas un kvalitātes attiecību.

Falken riepu piedāvājumā ietilpst arī sporta kategorijas riepas, un, pateicoties ražotāja nozīmīgajai līdzdalībai autosportā, tas ieguvis īpaši pozitīvu tēlu. Falken produkcija tiek pakļauta visaugstākajām kvalitātes prasībām. Visas ražotnes ieguvušas ISO 9001 atbilstības sertifikātu. Turklāt Sumitomo grupas ražotnes ir sertificētas arī saskaņā ar ISO 14001 standartu attiecībā uz vides pārvaldības sistēmu.

Pārdotākie profili

Vieglie automobiļi

4x4/SUV

Komerctransports/Autofurgoni

Ziemas riepas

Falken zīmola tehnoloģijas

NEO-T01

NEO-T01
FALKEN nesen izstrādāja tehnoloģiju, kas tiek pielietota ļoti precīzu plakanu riepu ražošanā. Ar šo NEO-T01 sistēmu, katrs riepis tiek veidots no metāla kodola, ko sauc par "former". Tam ir precīzs izmērs un forma, kas atbilst gala riepam. Šī procesa īpatnība ir tā, ka tiek izmantota "lentes" tehnika, kas nozīmē riepa daļu, protektora un sānu, iesaiņošanu bez pārklāšanās vai savienojuma. Vulkanizācijas laikā netiek reģistrēta nekāda deformācija, un visi materiāli tiek montēti automatizēti un datorizēti. NEO-T01 ražošanas sistēma ir sinonīms regulāritātei premium klases riepu sērijveida ražošanā un tādējādi augstākai kvalitātei.

Klusā Kodola

Klusā Kodola
Galvenais trokšņa avots automašīnā ir riepas. Rullēšanas skaņa pārsniedz motora vai aerodinamikas troksni. Tās cēlonis ir gaisa vibrācija riepās, kas notiek rezonanses dēļ. FALKEN inženieri ir izstrādājuši konceptu, kas balstīts uz poliuretāna putas, kas ļauj novērst šo trokšņa traucējumu. Pateicoties slānim, kas klāj riepas iekšpusi, vibrācija tiek samazināta, tāpat kā troksnis, kas ir par līdz pat desmit decibeliem mazāks. Šī ļoti izturīgā tehnoloģija darbojas visu riepas mūža garumā, neietekmējot tās veiktspēju.

4D-NANO DIZAINS

4D-NANO DIZAINS
No riepām tiek gaidītas trīs būtiskas īpašības: drošība, zema rullēšanas pretestība un ilgmūžība. Sumitomo Rubber Industries Ltd. komandas ir veikušas padziļinātus pētījumus par riepas molekulāro struktūru, lai optimizētu tās veiktspēju. Viņu darbam viņi izmantoja daļiņu paātrinātājus un simulācijas programmatūru. Tādējādi viņi varēja novērot, līdz nanometram precīzi, gumijas elementu molekulāro struktūru, kas ietilpst riepu sastāvā. Viņu analīzes galvenokārt koncentrējās uz siltuma rašanos riepā un veidiem, kā to kontrolēt. Sinonīms enerģijas zudumam un līdz ar to rullēšanas pretestībai, bet arī liekai degvielas patēriņa, šī siltuma ir viens no viņu darba objektiem. Šie precīzie pētījumi molekulārā līmenī noveda pie 4D-Nano Design progresīvās tehnoloģijas izstrādes, kas uzlabo riepas veiktspēju lietus laikā, bet arī samazina degvielas patēriņu līdz pat pieciem procentiem salīdzinājumā ar parastajām riepu kategorijām.
LiveChat
Whatsapp Messenger