Riepa Goodyear

Goodyear ir ražotājs ar vairāk nekā gadsimtu ilgu pieredzi, kurš izcili pārvalda ar riepu ražošanu saistītās modernās tehnoloģijas. Tas ir veicis vairākas no nozīmīgākajām nozares inovācijām. Piemēram, riepa OptiGrip par 20% samazina bremzēšanas ceļa garumu, kamēr EfficientGrip samazina berzes spēku par 13%, bet sniega riepa UltraGrip Performance 2 par 13% samazina bremzēšanas ceļu uz apledojuša seguma. Inovācijas ir viens no svarīgākajiem Goodyear darbības virzieniem. Pateicoties zinošu un motivētu inženieru komandai, zīmola pētniecības un attīstības nodaļas darbojas īpaši augstā kvalitātē, turklāt to rīcībā ir arī ievērojami finanšu resursi. Visas Goodyear apgrozībā laistās riepas ir ilga tehnoloģiskā un zinātniskā izpētes darba auglis, un tas garantē visaugstāko kvalitāti.

Automobiļu riepas Goodyear

Pārdotākie profili

Visi profili Goodyear

Pārlūkojiet mūsu plašo Goodyear modeļu klāstu un atrast to, kas pilnībā atbilst jūsu vajadzībām. Izbaudiet labākās cenas visā mūsu izvēlē!

Goodyear zīmola tehnoloģijas

3D BIS tehnoloģija®
3D BIS tehnoloģija®

Ar Goodyear 3D BIS Technology®, bremzēšanas attālumi tiek samazināti un ziemas veiktspēja ir izcilas.

Aktīvā CornerGrip
Aktīvā CornerGrip

Kopā ar Active CornerGrip tehnoloģiju, šis sacensību pasaulē iegūtais gumijas maisījums nodrošina augstas kvalitātes saķeri un vilkmi. Pateicoties speciāli SUV svara pielāgotam riepam, tas ir sinonīms dinamiskai braukšanai.

AktīvāBremzēšana
AktīvāBremzēšana

Ar ActiveBraking tehnoloģiju, kontakta laukums ar zemi tiek palielināts un bremzēšana uzlabota. Šī procesa dēļ, riepa Eagle F1 Asymmetric 2 rāda daudz labākus rezultātus nekā tās konkurenti, kas ir tirgus līderi, ar trīs metru mazāku bremzēšanas attālumu uz slapja seguma un divu metru mazāku uz sausa seguma.

Degvielas taupīšana
Degvielas taupīšana

EfficientGrip piedāvā inovatīvu gumijas maisījumu un vieglu ražošanu, kas nozīmē, ka tam ir nepieciešams mazāk enerģijas. Apvienojumā ar FuelSaving Technology, tas palīdz ietaupīt degvielu un samazināt tās patēriņu un CO2 emisijas.

SilentArmor
SilentArmor

Goodyear SilentArmor tehnoloģija nodrošina drošu braukšanu pa grūtiem apvidiem, pateicoties pastiprinātām sānu daļām, kas uzlabo izturību pret griezumiem un caururbšanu.

Riepu Optimāla Veiktspēja
Riepu Optimāla Veiktspēja

Tehnoloģija Tread Optimal Performance ļauj uzraudzīt riepas nodilumu un to labāk kontrolēt.

Adaptīvais SipeGrip
Adaptīvais SipeGrip

UltraGrip Performance 2 tehnoloģija nodrošina izcilu veiktspēju, īpaši ziemā. Tā piedāvā gumijas maisījumu, kas spēj saglabāt labu saķeri arī lielā aukstumā. Tās zāģzobu veida rievu dēļ nodrošināta laba vilkme kalnos un kvalitatīva paātrināšana. Kopā ar Adaptive SipeGrip tehnoloģiju, šis ierīce palielina saķeri un uzlabo bremzēšanu uz blīvi saspiestu sniegu un uz ledus.

SealTech
SealTech

SealTech tehnoloģija ļauj aizpildīt caurumus līdz 5 mm diametrā riepas protektora daļā. Tādēļ vairs nav nepieciešams steidzami mainīt riepu, jo ar šo ierīci ir iespējams turpināt braukt.

Impulsa kontroles savienojums
Impulsa kontroles savienojums

Lietā ir pievienots palielināts silīcija daudzums.
Bremzēšanas attālums ir samazināts gan sausā, gan mitrā ceļa segumā.

Spēka Spilvens
Spēka Spilvens

Riepas un protektors ir stabilā veidā savstarpēji saistīti.
Īpaši precīza vadāmība uz sausas ceļa virsmas.

MultiControl Ice
MultiControl Ice

Lielāka pieķeršanās un labāka ceļa turēšana uz ledus tiek nodrošināta ar MultiControl Ice tehnoloģiju, kas nodrošina optimizētu radzes kontaktu ar zemi.

SoundComfort tehnoloģija
SoundComfort tehnoloģija

Apklājot riepas iekšējo sieniņu ar poliuretāna putu, SoundComfort tehnoloģija nodrošina līdz pat 50 % trokšņu samazinājumu automašīnas salonā. Riepas veiktspēja saglabā līdzīgu kvalitāti.

SmartWear
SmartWear

Pateicoties tā jaunajām gumijas maisījumām un rievām, kas parādās tā nolietojuma laikā, SmartWear tehnoloģija nodrošina riepai labāku izturību un ilgāku kalpošanas laiku.

ActiveGrip
ActiveGrip

Regulāra spiediena sadale uz riepas, optimizēta veiktspēja un uzlabota braukšanas stabilitāte tiek nodrošināta ar ActiveGrip tehnoloģiju.

NolietojumaKontrole
NolietojumaKontrole

Uz mitru ceļu īsākas bremzēšanas distances un mazāka degvielas patēriņa tiek nodrošinātas ar ierīci WearControl Technology.

Turpiniet pārlūkošanu, nepiekrītot >
Attiecībā uz sīkfailiem un citu vietnes pārlūkošanas informāciju
Riepulideris.lv (AD TYRES) un tā partneri (Google, Hotjar, Microsoft) izmanto pieslēgšanās apstiprinājumus (cookies) un citu vietnes pārlūkošanas informāciju (webstorage) vietnes darbības nodrošināšanai, pārlūkošanas vienkāršošanai, statistikas nolūkos un reklāmas kampaņu personalizēšanai. Sīkfaili un cita vietnes pārlūkošanas informācija tiek uzglabāta jūsu ierīcē, tā var saturēt personiska rakstura datus. Bez jūsu brīvprātīgi dotas un nepārprotami paustas piekrišanas mēs neizvietojam nekādus sīkfailus vai citu vietnes pārlūkošanas informāciju, izņemot to, kas nepieciešama vietnes darbības nodrošināšanai. Mēs saglabājam jūsu izvēli 6 mēnešus ilgu laiku periodu. Jūs varat jebkurā brīdī atsaukt savu piekrišanu, dodoties uz lapu Sīkfaili un cita vietnes pārlūkošanas informācija. Jūs varat izvēlēties turpināt pārlūkošanu bez piekrišanas sīkfailu un citas vietnes pārlūkošanas informācijas izmantošanai. Atteikšanās neierobežo piekļuvi pakalpojumiem AD TYRES. Plašāka informācija ir pieejama lapā Sīkfaili un cita vietnes pārlūkošanas informācija.
Personalizēt sīkfailus
LiveChat
Radusies kļūme. Ja tā drīzākajā laikā netiek labota, lūdzam ar mums sazināties.