Riepa Grenlander

Handong Yuelong Rubber Group Co., Ltd. ražo gumijas izstrādājumus jau vairāk nekā 30 gadus. Pateicoties tehnoloģiskajam progresam un ražošanas apjomu palielināšanai, Grenlandercompany ražo galvenokārt riepas, kuru karkass pilnībā ir no tērauda, smagajiem automobiļiem, un riepas, kuru karkass daļēji ir no tērauda, vieglajiem automobiļiem. Uzņēmuma centrālais birojs atrodas Veifaņā.
Uzņēmumu grupai pieder divas ražotnes: Šouguanā tiek ražotas galvenokārt riepas smagajiem kravas automobiļiem ar ikgadējo ražošanas jaudu 1,6 miljoni vienību un Caoksjanā katru gadu tiek saražots 25 miljoni vienību radiālo riepu, kuru karkass daļēji ir no tērauda, vieglajiem automobiļiem un 5 miljoni vienību riepu, kuru karkass pilnībā ir no tērauda, kravas automobiļiem. Greenlander nodarbina vairāk nekā 3500 personu, no kuriem vairāk nekā 190 ir tehniskie speciālisti.

Automobiļu riepas Grenlander

Pārdotākie profili

Visi profili Grenlander

Pārlūkojiet mūsu plašo Grenlander modeļu klāstu un atrast to, kas pilnībā atbilst jūsu vajadzībām. Izbaudiet labākās cenas visā mūsu izvēlē!

Komerctransports/Autofurgoni

Turpiniet pārlūkošanu, nepiekrītot >
Attiecībā uz sīkfailiem un citu vietnes pārlūkošanas informāciju
Riepulideris.lv (AD TYRES) un tā partneri (Google, Hotjar, Microsoft) izmanto pieslēgšanās apstiprinājumus (cookies) un citu vietnes pārlūkošanas informāciju (webstorage) vietnes darbības nodrošināšanai, pārlūkošanas vienkāršošanai, statistikas nolūkos un reklāmas kampaņu personalizēšanai. Sīkfaili un cita vietnes pārlūkošanas informācija tiek uzglabāta jūsu ierīcē, tā var saturēt personiska rakstura datus. Bez jūsu brīvprātīgi dotas un nepārprotami paustas piekrišanas mēs neizvietojam nekādus sīkfailus vai citu vietnes pārlūkošanas informāciju, izņemot to, kas nepieciešama vietnes darbības nodrošināšanai. Mēs saglabājam jūsu izvēli 6 mēnešus ilgu laiku periodu. Jūs varat jebkurā brīdī atsaukt savu piekrišanu, dodoties uz lapu Sīkfaili un cita vietnes pārlūkošanas informācija. Jūs varat izvēlēties turpināt pārlūkošanu bez piekrišanas sīkfailu un citas vietnes pārlūkošanas informācijas izmantošanai. Atteikšanās neierobežo piekļuvi pakalpojumiem AD TYRES. Plašāka informācija ir pieejama lapā Sīkfaili un cita vietnes pārlūkošanas informācija.
Personalizēt sīkfailus
LiveChat
Radusies kļūme. Ja tā drīzākajā laikā netiek labota, lūdzam ar mums sazināties.