Meklēšana pēc izmēriem
Automobiļu riepas Headway

Riepa Headway

Headway Technology Group ir plaša profila uzņēmums, kas atrodas Dunjinā, Saņdunas provincē, Ķīnā. Tajā tiek ražotas dažādu veidu riepas, proti, PCR, TBR, diognālās OTR riepas, kā arī smago automobiļu un autobusu diognālās riepas. Nesen uzņēmums paplašināja piedāvāto izstrādājumu un pakalpojumu klāstu, iekļaujot ražošanā metālu sakausējuma riteņus un litija baterijas, nekustamo īpašumu un citus izstrādājumus, saglabājot kā galveno virzienu riepu ražošanu un vieglajiem un kravas automobiļiem.

Pateicoties sadarbībai ar valsts vadošajām universitātēm, uzņēmums gatavojas ieviest jaunas tehnoloģijas, uzlabot sastāvus un izstrādāt jaunas tendences kopā ar Ķīnas riepu nozari. Uzņēmumu grupa ir veiksmīgi ieguvusi vairākus sertifikātus, tostarp, ISO9001, TS16949, GB/T24001, GB/T28001, 3C, DOT, ECE, REACH, LABEL, INMETRO, GCC un SONCAP.

Pateicoties stingrai kvalitātes kontrolei, Headway Group ir izveidojis stratēģisku partnerību ar tādiem nozīmīgiem kravas automobiļu ražotājiem kā Sinotruck. Šobrīd uzņēmuma jauda gadā ir 12 miljoni PCR riepu vienību un 1,2 miljoni TBR riepu vienību. Kopš 2015. gada uzņēmums ir saražojis 30 miljonus PCR riepu vienību un 3 miljonus TBR riepu vienību.

Headway tiecas dažādot savu attīstību un pievērst galveno uzmanību savstarpēji izdevīgam uzņēmējdabības modelim, lai īstenotu turpmākas izaugsmes stratēģiju. Saklausot to, ko sagaida tirgus un piegādājot lietotājiem augstākās kvalitātes izstrādājumus, grupas iecere ir sniegt pievienoto vērtību pasaules ekonomikai un iegūt pasaules klases uzņēmuma reputāciju.

Pārdotākie profili

Vieglie automobiļi

Vasaras
Ziemas riepas
Vissezonas
LiveChat
Messenger