Meklēšana pēc izmēriem
Automobiļu riepas Kapsen

Riepa Kapsen

Shandong Huasheng Rubber Co. ir uzņēmums, kura specializācijas joma ir riepu ražošana. 1994. gadā dibinātais uzņēmums 55 hektāru platībā atrodas Guangrao pilsētā, netālu no Dunjinas, Šaņdunas provincē, un tas pievērš galveno uzmanību kvalitatīvu un ekoloģisku atbildīgu riepu ražošanai vieglajiem automobiļiem un kravas automobiļiem, izmantojot modernu aprīkojumu no Japānas, Vācijas, Amerikas un Itālijas. Pateicoties ievērojamai pētniecības un attīstības spējai, jaunākajam aprīkojumam un modernām pasaules līmeņa tehnoloģijām, TBR un PCR tiek eksportētas uz Eiropu, Ameriku, Tuvajiem Austrumiem un Okeāniju.

Kopš uzņēmuma izveides, atbilstoši koncepcijai "apņemšanās ražot kvalitatīvas riepas", kā arī stiprinot kontroli/kvalitāti un īstenojot stratēģiju padarīt uzņēmumu dinamiskāku ar pasaulē pazīstama zīmola izveidi, Shandong Huasheng Rubber Co ir kļuvis par lielu un vērienīgu uzņēmumu, kas ir iesaistīts kravas automobiļu un vieglo automobiļu riepu ražošanā un tirdzniecībā.

TBR izstrādājumi ir veiksmīgi izturējuši sertifikāciju atbilstoši ISO 9001, GCC (Persijas līcis), SONCAP (Nigērija), DOT (ASV), ECE (Eiropa), INMETRO (Brazīlija). PCR paredzētās ražotnes teritorija ir 40 hektāri. Pateicoties jaunākajām tehnoloģijām un ārvalstu inženieru komandai, ir iespējams ražot visu izmēru kravas automobiļu riepas ar radiālu karkasu no tērauda, vieglo automobiļu riepas un riepas furgoniem. Ražošanas jauda gadā ir 3 500 000 vienības TBR un 15 000 000 vienības PCR ar vairāk nekā 100 izmēriem un modeļiem.

Pārdotākie profili

Vieglie automobiļi

Vissezonas
LiveChat
Messenger