Riepa Michelin

Michelin ir viens no galvenajiem starptautiskā riepu tirgus dalībniekiem. Pasaules slavu iemantojis saražotās produkcijas kvalitātes un izcilo ekspluatācijas parametru dēļ, Michelin vairākkārt plūcis laurus Formula 1 un citās augsta līmeņa autosacīkstēs. Michelin ir ražotājs, kas saņēmis visvairāk apbalvojumu visā pasaulē. Vienlīdz svarīgi pieminēt uzņēmuma iespaidīgos finansiālos resursus, kas tam ļauj izstrādāt novatorisku īpašību un tehnoloģiju riepas.
Rūpnieks, kura darbības aizsākumi meklējami Klermonferānas pilsētā Francijā, izstrādājis vairāk nekā 3500 dažādu modeļu riepu luksusa automobiļiem. Michelin aprīko daudzu automobiļu ražotāju transportlīdzekļus, piemēram, Audi, Bmw, Mercedes, Ferrari, Lamborghini u.c. Pašlaik uzņēmumā strādā vairāk nekā 112 000 darbinieku 69 rūpnīcās 18 dažādās valstīs.

Automobiļu riepas Michelin

Pārdotākie profili

Visi profili Michelin

Pārlūkojiet mūsu plašo Michelin modeļu klāstu un atrast to, kas pilnībā atbilst jūsu vajadzībām. Izbaudiet labākās cenas visā mūsu izvēlē!

Michelin zīmola tehnoloģijas

Acorus
Acorus

Michelin Acorus ir tehnoloģiskā inovācija, kas izstrādāta, lai optimizētu spēcīgu triecienu absorbciju, nebojājot automobili, disku vai riepas.

Selfseal
Selfseal

Michelin Selfseal tehnoloģija piešķir riepai spēju pašai aizsērt, nekavējoties aizpildot caurumu, kas radies, saskaroties ar asu objektu.

ZP Riepas
ZP Riepas

ZP riepas ir paredzētas BMW, Mercedes, Cadillac un Dodge zīmolu transportlīdzekļu aprīkošanai, kā arī ļauj turpināt droši braukt gadījumā, ja riepa ir saplēsta, līdz pat 80 km, ja ātrums tiek uzturēts ne vairāk kā 80km/h. Izlauzta ZP riepa var tikt salabota tikai vienreiz un tikai profesionāļa veiktā.

Oriģinālais montāžas
Oriģinālais montāžas

Michelin riepas tiek uzstādīti sākotnēji uz lielāko automobiļu zīmolu transportlīdzekļiem, kas ir vērtības, uzticības un nopelnu simbols.

Akustiskā
Akustiskā

Michelin Acoustic ievērojami samazina trokšņu emisijas, tādējādi ievērojami uzlabojot braukšanas komfortu salonā.

Track Connect
Track Connect

Michelin Track Connect tehnoloģija nosūta jūsu viedtālrunī informāciju par transportlīdzekļa riepu stāvokli regulārākai uzraudzībai.

Premium Touch apdare
Premium Touch apdare

Samta iespaids uz riepas redzamās puses rotā jūsu transportlīdzekli.

Turpiniet pārlūkošanu, nepiekrītot >
Attiecībā uz sīkfailiem un citu vietnes pārlūkošanas informāciju
Riepulideris.lv (AD TYRES) un tā partneri (Google, Hotjar, Microsoft) izmanto pieslēgšanās apstiprinājumus (cookies) un citu vietnes pārlūkošanas informāciju (webstorage) vietnes darbības nodrošināšanai, pārlūkošanas vienkāršošanai, statistikas nolūkos un reklāmas kampaņu personalizēšanai. Sīkfaili un cita vietnes pārlūkošanas informācija tiek uzglabāta jūsu ierīcē, tā var saturēt personiska rakstura datus. Bez jūsu brīvprātīgi dotas un nepārprotami paustas piekrišanas mēs neizvietojam nekādus sīkfailus vai citu vietnes pārlūkošanas informāciju, izņemot to, kas nepieciešama vietnes darbības nodrošināšanai. Mēs saglabājam jūsu izvēli 6 mēnešus ilgu laiku periodu. Jūs varat jebkurā brīdī atsaukt savu piekrišanu, dodoties uz lapu Sīkfaili un cita vietnes pārlūkošanas informācija. Jūs varat izvēlēties turpināt pārlūkošanu bez piekrišanas sīkfailu un citas vietnes pārlūkošanas informācijas izmantošanai. Atteikšanās neierobežo piekļuvi pakalpojumiem AD TYRES. Plašāka informācija ir pieejama lapā Sīkfaili un cita vietnes pārlūkošanas informācija.
Personalizēt sīkfailus
LiveChat
Radusies kļūme. Ja tā drīzākajā laikā netiek labota, lūdzam ar mums sazināties.