Riepa Riken

Riken ir japāņu rūpnieks, kas pieder Michelin. Ražošanas nozarē tas darbojas kopš 1917. gada. Vārds Riken ir saīsinājums no sākotnējā zīmola nosaukuma "Riken Gomu". 1979. gadā uzņēmums veica pirmos eksporta sūtījumus uz Apvienoto Karalisti. Ar šo brīdi aizsākās ražotāja veiksmīga izaugsme Eiropas tirgū. Par zīmola atslēgas vārdiem kļuvuši tādi jēdzieni kā inovācijas, tehnoloģijas un kvalitāte. Riken piedāvā pilnīgu vieglo automobiļu, piekabju un kravas automobiļu riepu klāstu, apvienojot estētisko un tehnoloģisko kvalitāti visaugstākajā līmenī.

Automobiļu riepas Riken

Pārdotākie profili

Visi profili Riken

Pārlūkojiet mūsu plašo Riken modeļu klāstu un atrast to, kas pilnībā atbilst jūsu vajadzībām. Izbaudiet labākās cenas visā mūsu izvēlē!

Komerctransports/Autofurgoni

Vasaras
Ziemas riepas
Turpiniet pārlūkošanu, nepiekrītot >
Attiecībā uz sīkfailiem un citu vietnes pārlūkošanas informāciju
Riepulideris.lv (AD TYRES) un tā partneri (Google, Hotjar, Microsoft) izmanto pieslēgšanās apstiprinājumus (cookies) un citu vietnes pārlūkošanas informāciju (webstorage) vietnes darbības nodrošināšanai, pārlūkošanas vienkāršošanai, statistikas nolūkos un reklāmas kampaņu personalizēšanai. Sīkfaili un cita vietnes pārlūkošanas informācija tiek uzglabāta jūsu ierīcē, tā var saturēt personiska rakstura datus. Bez jūsu brīvprātīgi dotas un nepārprotami paustas piekrišanas mēs neizvietojam nekādus sīkfailus vai citu vietnes pārlūkošanas informāciju, izņemot to, kas nepieciešama vietnes darbības nodrošināšanai. Mēs saglabājam jūsu izvēli 6 mēnešus ilgu laiku periodu. Jūs varat jebkurā brīdī atsaukt savu piekrišanu, dodoties uz lapu Sīkfaili un cita vietnes pārlūkošanas informācija. Jūs varat izvēlēties turpināt pārlūkošanu bez piekrišanas sīkfailu un citas vietnes pārlūkošanas informācijas izmantošanai. Atteikšanās neierobežo piekļuvi pakalpojumiem AD TYRES. Plašāka informācija ir pieejama lapā Sīkfaili un cita vietnes pārlūkošanas informācija.
Personalizēt sīkfailus
LiveChat
Radusies kļūme. Ja tā drīzākajā laikā netiek labota, lūdzam ar mums sazināties.