Meklēšana pēc izmēriem
Automobiļu riepas Saferich

Riepa Saferich

Shandong Fengyuan Tire Manufacturing Co.,Ltd. atrodas ekonomiskās attīstības zonā Ičenā, Dzaodžuanā, Šaņdunas provincē. Uzņēmums atrodas Šaņdunas 81. enerģētikas/kalnrūpniecības grupas, kas ir valsts uzņēmumu grupa, kontrolē un tas ražo radiālās riepas, kas daļēji ir no tērauda. Lielo uzņēmumu modernizācijas ietvaros uzņēmums veic pilnu darbību ciklu, sākot no pētniecības un attstības un beidzot ar ražošanu un pārdošanu.

2014. gadā uzņēmums plānoja gadā saražot 20 000 000 radiālo riepas, kas daļēji ir no tērauda, dubultojot gadā saražoto izstrādājumu apjomu. Divu vai triju gadu laikā uzņēmums pat saražos 5 000 000 riepu, kuru struktūra pilnībā ir no tērauda, un 20 000 000 riepu, kas daļēji ir no tērauda, ražojot pilnu izstrādājumu sēriju. Uzņēmuma personāls var izmantot dažādas priekšrocības un papildu resursus, kas uzņēmumu ierindo vietējā līmeņa riepu ražošanas priekšgalā.

Mērķēšana uz augstākas klases izstrādājumiem, Nīderlandes liešanas iekārtas VMI, Itālijas kalandra, Vācijas ražošanas līnijas TROESTER, tāpat kā Dienvidkorejas vulkanizācijas iekārtas Donghe izmantošana sekmēja pasaules līmeņa riepu, kas daļēji ir no tērauda, ražošanu, kā arī personāla darba apstākļu kvalitāti, ierindojot uzņēmumu pirmajās vietās nozarē. Nanomateriālu izmantošana pirmo reizi pasaulē, riepu temperatūras pazemināšana, slāpekļa vulkanizācija augstā temperatūrā, kā arī citas modernas tehnoloģijas ļāva uzlabot riepu pretestību, elastību, siltumvadītspēju, antistatiskās īpašības un izturību. Izstrādājumu veiktspēja ļāva tiem sasniegt Eiropas kvalifikācijas sistēmas otru posmu augstas klases riepām.

Tāpat uzņēmums ir spējis ieviest riepu dizaina izstrādē un ražošanā jaunākās starptautiskās tehnoloģijas. Tam ir pētniecības un izstrādes cents un tehniskajā ziņā ļoti attīstīta profesionāla komanda. Uzņēmuma 3000 kvadrātmetrus plašā laboratorija ir aprīkota ar vācu lāzera interferometru SDS, vācu un amerikāņu testēšanas iekārtām Aerfamenni, kas ļauj izmantot reoloģijas principus, kā arī citas starptautiskas mūsdienīgas pētniecības metodes, kā arī citu aprīkojumu, kas ļauj nodrošināt pētniecību un attīstību tādu inovatīvu augstas klases riepu izstrādei, kas nodara mazāku kaitējumu apkārtējai videi, kas ir drošas, izturīgas, neslīdošas, piedāvā labu pretestību un zemu trokšņu līmeni. Uzņēmumam ir 6 HP un UHP sērijas, SUV riepas un ziemas riepas ar 400 dažādām specifikācijām.

4x4/SUV

Vasaras
LiveChat
Messenger