Riepa Tracmax

Dibināts 1986. gadā, uzņēmums Shandong Yongsheng Rubber ir kļuvis par vienu no lielākajiem Ķīnas riepu rūpniekiem. Tracmax riepas tiek izgatavotas ar Francijas, Amerikas un Vācijas tirgum pielāgotām modernām ražošanas metodēm. Visas Shandong Santai Rubber Co., Ltd. ražotāja izgatavotās riepas atbilst ISO 9001, DOT un ECE standartu prasībām. Tracmax riepas tiek realizētas gan Amerikā un Eiropā, gan arī Tuvajos Austrumos, Dienvidāzijā un Āfrikā.

Automobiļu riepas Tracmax

Pārdotākie profili

Visi profili Tracmax

Pārlūkojiet mūsu plašo Tracmax modeļu klāstu un atrast to, kas pilnībā atbilst jūsu vajadzībām. Izbaudiet labākās cenas visā mūsu izvēlē!

Tracmax zīmola tehnoloģijas

Mūsdienīga rūpnīca
Mūsdienīga rūpnīca

Ja no 800 000m2 rūpnīcas iznāk 28 miljoni riepu, tad Tracmax montāža notiek gan Vācijā, gan Nīderlandē, Japānā un Ķīnā, ar ISO/DOT/ECE/GCC/INMETRO sertifikācijām.

Turpiniet pārlūkošanu, nepiekrītot >
Attiecībā uz sīkfailiem un citu vietnes pārlūkošanas informāciju
Riepulideris.lv (AD TYRES) un tā partneri (Google, Hotjar, Microsoft) izmanto pieslēgšanās apstiprinājumus (cookies) un citu vietnes pārlūkošanas informāciju (webstorage) vietnes darbības nodrošināšanai, pārlūkošanas vienkāršošanai, statistikas nolūkos un reklāmas kampaņu personalizēšanai. Sīkfaili un cita vietnes pārlūkošanas informācija tiek uzglabāta jūsu ierīcē, tā var saturēt personiska rakstura datus. Bez jūsu brīvprātīgi dotas un nepārprotami paustas piekrišanas mēs neizvietojam nekādus sīkfailus vai citu vietnes pārlūkošanas informāciju, izņemot to, kas nepieciešama vietnes darbības nodrošināšanai. Mēs saglabājam jūsu izvēli 6 mēnešus ilgu laiku periodu. Jūs varat jebkurā brīdī atsaukt savu piekrišanu, dodoties uz lapu Sīkfaili un cita vietnes pārlūkošanas informācija. Jūs varat izvēlēties turpināt pārlūkošanu bez piekrišanas sīkfailu un citas vietnes pārlūkošanas informācijas izmantošanai. Atteikšanās neierobežo piekļuvi pakalpojumiem AD TYRES. Plašāka informācija ir pieejama lapā Sīkfaili un cita vietnes pārlūkošanas informācija.
Personalizēt sīkfailus
LiveChat
Radusies kļūme. Ja tā drīzākajā laikā netiek labota, lūdzam ar mums sazināties.