Meklēšana pēc izmēriem
Automobiļu riepas Viatti

Riepa Viatti

Viatti riepas tiek ražotas tikai pēc vācu tehnoloģijas noteikumiem.
Atrodoties cenu līmeņa vidusdaļā, Viatti ir projektētas atbilstoši Eiropas kvalitātes standartiem. Šis jaunais zīmols sniedz drošību un komfortu. Šīs riepas ir vairākkārt veiksmīgi testētas un ir ieguvušas labākos vērtējumus.

Viatti riepas tiek ražotas tikai pēc vācu tehnoloģijas noteikumiem. Pretstatā vairumam Eiropas zīmolu, tās ir ideāli piemērotas Krievijas ceļu apstākļiem. To ražotāji kopš pirmajiem izstrādes posmiem ir ņēmuši vērā vietējo apstākļu īpatnības, kā rezultātā ir radīts fundamentāli jauns izstrādājums, kas garantē izcilu autovadīšanas komfortu nepārtraukti un jebkuros apstākļos uz ceļa. Lai labāk nodrošinātu izplatīšanu visā valstī, tika nolemts veikt ražošanu turpat Krievijā. PAO Tatneft riepu kompleksa telpas tika izvēlētas kā galvenā projekta īstenošanas vieta. Viatti riepu ražošanas līnija ir pilnībā aprīkota ar modernākajām Vācijas iekārtām un ražošanas process ir gandrīd 100 % automatizēts, tādējādi izslēdzot cilvēkfaktora ietekmi.
Pēc rūpīgiem izmēģinājumiem uz dažādu veidu ceļiem Eiropā un Krievijā divu gadu garumā Viatti riepas pirmo reizi tika oficiāli publiski prezentētas 2010. gada augustā Starptautiskajā automobiļu salonā Maskavā.

Pārdotākie profili

Vieglie automobiļi

Komerctransports/Autofurgoni

Ziemas riepas
LiveChat
Messenger