Riepa Wanda

Zīmolu Wanda ražo Tianjin Wanda Tyre Group Co Ltd. Ķīnā. Uzņēmums tika dibināts 1988. gadā, un tas ražo riepas oriģinālā aprīkojuma piegādātājiem (OES) un klientiem rezerves daļu tirgū.

Tianjin Wanda Tire Group Co., Ltd ir viens no lielākajiem riepu un kameru ražotājiem Ķīnā. Uzņēmums ir radies 1988. gadā un kopš tā dibināšanas nepārtraukti attīstās. Tā ražotne ir pilnībā aprīkota ar progresīvām ražošanas iekārām, ar kurām tiek saražoti kvalitatīvi izstrādājumi, kas pēc tam tiek tirgoti 30 Ķīnas provincēs, pilsētās un autonomajos reģionos. Tā tirgus daļa pārsniedz 30 %. Tāpat Wanda izstrādājumi tiek eksportēti uz 14 valstīm un reģioniem. Lai radītu jaunus izstrādājumus un uzlabotu kvalitāti, Wanda izmanto progresīvu Taivānas aprīkojumu un tajā attīstītas ražošanas metodes. Turklāt uzņēmums regulāri apmāca savus tehniskos darbiniekus un citus personāla pārstāvjus par dažādiem riepu nozares aspektiem, lai varētu piedāvāt klientiem labākos pakalpojumus. Šis uzņēmums bija pirmais no visiem nozares uzņēmumiem Ķīnā, kas ieguva ISO 9002 sertifikātu. Tāpat uzņēmumam ir Amerikas Transporta departamenta (DOT) sertifikācija. 1999. gadā tam tika piešķirts sertifikācts nr. DOT5Y. Atsevišķi izstrādājumi ir sertificēti arī ar E-MARK.

Automobiļu riepas Wanda

Pārdotākie profili

Visi profili Wanda

Pārlūkojiet mūsu plašo Wanda modeļu klāstu un atrast to, kas pilnībā atbilst jūsu vajadzībām. Izbaudiet labākās cenas visā mūsu izvēlē!

Komerctransports/Autofurgoni

Turpiniet pārlūkošanu, nepiekrītot >
Attiecībā uz sīkfailiem un citu vietnes pārlūkošanas informāciju
Riepulideris.lv (AD TYRES) un tā partneri (Google, Hotjar, Microsoft) izmanto pieslēgšanās apstiprinājumus (cookies) un citu vietnes pārlūkošanas informāciju (webstorage) vietnes darbības nodrošināšanai, pārlūkošanas vienkāršošanai, statistikas nolūkos un reklāmas kampaņu personalizēšanai. Sīkfaili un cita vietnes pārlūkošanas informācija tiek uzglabāta jūsu ierīcē, tā var saturēt personiska rakstura datus. Bez jūsu brīvprātīgi dotas un nepārprotami paustas piekrišanas mēs neizvietojam nekādus sīkfailus vai citu vietnes pārlūkošanas informāciju, izņemot to, kas nepieciešama vietnes darbības nodrošināšanai. Mēs saglabājam jūsu izvēli 6 mēnešus ilgu laiku periodu. Jūs varat jebkurā brīdī atsaukt savu piekrišanu, dodoties uz lapu Sīkfaili un cita vietnes pārlūkošanas informācija. Jūs varat izvēlēties turpināt pārlūkošanu bez piekrišanas sīkfailu un citas vietnes pārlūkošanas informācijas izmantošanai. Atteikšanās neierobežo piekļuvi pakalpojumiem AD TYRES. Plašāka informācija ir pieejama lapā Sīkfaili un cita vietnes pārlūkošanas informācija.
Personalizēt sīkfailus
LiveChat
Radusies kļūme. Ja tā drīzākajā laikā netiek labota, lūdzam ar mums sazināties.