Bieži uzdotie jautājumi

Vai interneta veikalā pieejamās riepas ir identiskas tām, ko var iegādāties vietējā remontdarbnīcā?

Jā, mūsu vietnē pieejamās riepas ir jaunas un pilnībā identiskas tām, ko varat iegādāties savā remontdarbnīcā. Turklāt riepulideris.lv piegādā riepas ļoti daudzām remontdarbnīcām un izplatītājiem visā Latvijā.


Kur montēt interneta veikalā iegādātas riepas?

Neraizējieties, veicot pasūtījumu mūsu vietnē, jūs varat izvēlēties remontdarbnīcu, kurā pasūtītās riepas gan saņemt, gan veikt to montāžu. Tāpat varat izvēlēties pasūtījumu saņemt savā dzīvesvietā, un montāžu veikt jebkurā no mūsu vietnē atrodamajām remontdarbnīcām.


Cik ilgā laikā riepas tiks piegādātas?

Katras riepas piegādes laiks tiek norādīts iepirkumu grozā. Mēs veicam ātru un uzticamu piegādi.


Ko darīt, ja piegādes mirklī neesmu mājās?

Bez sarežģījumiem. Piegādātājs atstās paziņojumu par savu apciemojumu, kurā atradīsiet visu nepieciešamo informāciju, lai varētu ar viņu sazināties un vienoties par nākamās piegādes laiku. Arī ja nereaģēsiet uz šo paziņojumu, riepu piegādātājs dosies pie jums vēl vienu reizi. Ja arī tad nebūsiet mājās, riepas tiks atstātas piegādes vietai tuvākajā noliktavā, un jūs varēsiet tās izņemt 15 dienu laikā.


Vai maksājums ir drošs?

Par maksājuma drošību rūpējas uzņēmums HIPAY — eksperts maksājumu risinājumos. HIPAY ir līderis tiešsaistes maksājumu nozarē, un maksājumu veikšana mūsu vietnē ir absolūti droša. Lai garantētu visaugstākā līmeņa maksājumu drošību, mūsu vietne izmanto arī 3D-Secure tehnoloģiju.


Vai vietnē redzamās riepas atrodas noliktavā?

Jā. Ja riepas ir apskatāmas vietnē, tās noteikti atrodas arī mūsu noliktavā un var tikt piegādātas ātrā laikā.


Kā varu sekot sava pasūtījuma stāvoklim?

Jā. Ar katru izdarīto pasūtījumu jūsu rīcībā tiek nodots pasūtījuma izsekošanas numurs.


Ja piegāde tiek veikta uz remontdarbnīcu, vai piegādes brīdī tās darbinieki ar mani sazināsies?

Jā. Saņemot riepas, remontdarbnīcai ir ar jums jāsazinās, lai vienotos par tikšanās laiku. Tāpat par riepu piegādi remontdarbnīcā norādīs izsekošanas numurs.