Izveidotājs

Vietni izveidojis un uztur AD TYRES INTERNATIONAL SLU.
Centrālais uzņēmuma birojs atrodas C. Prat de la Creu, 59-65, AD500 Andorra la Vella, Andorra.
VAT LV90010986441, Capital 1.000.000 EUR · Recording Date : 30/05/2016
Publication director: Hugo LACASSE · Email: cm(a)adtyre.com · Phone: +376 810 888
Vietni nodrošina: AD TYRES INTERNATIONAL SLU, C. Prat de la Creu, 59-65, AD500 Andorra la Vella, Andora, Tālrunis: +376 810 888, E-pasts hosting@adtyre.com.
Uz īrētiem dedikētiem serveriem OVH Gmbh +49 681 906730 Christophstraße 19, 50670 Köln Vācija.

Atbildība

Visa vietnē atrodamā informācija publicēta tāda, kāda tiek saņemta. AD TYRES INTERNATIONAL SLU nesniedz nekādu tiešu vai netiešu garantiju un neuzņemas nekādu atbildību par publicētās informācijas izmantošanu. AD TYRES INTERNATIONAL SLU neuzņemas atbildību ne par vietnē publicētās informācijas precizitāti, ne kļūdu vai izlaidumu esamību. Lietotājs ir personiski atbildīgs par šīs informācijas izmantošanu. AD TYRES INTERNATIONAL SLU ir tiesīgs vietnē pieejamo informāciju jebkurā laikā mainīt vai atjaunināt. AD TYRES INTERNATIONAL SLU neuzņemas atbildību ne par tiešiem, ne netiešiem šai vietnē publicētās informācijas izraisītiem zaudējumiem. AD TYRES INTERNATIONAL SLU nepārvalda ārējās hipersaites, kas saistītas ar šo vietni, un neuzņemas nekādu atbildību par to saturu. Lietotājs ir personīgi atbildīgs par to izmantošanu.

Autortiesības

Visi šajā vietnē publicētie materiāli aizsargāti ar Andorrane autortiesību un intelektuālā īpašuma likumiem. Šo materiālu, tai skaitā vizuālo, reproducēšanas tiesības ir aizsargātas.

Turpiniet pārlūkošanu, nepiekrītot >
Attiecībā uz sīkfailiem un citu vietnes pārlūkošanas informāciju
Riepulideris.lv (AD TYRES) un tā partneri (Google, Hotjar, Microsoft) izmanto pieslēgšanās apstiprinājumus (cookies) un citu vietnes pārlūkošanas informāciju (webstorage) vietnes darbības nodrošināšanai, pārlūkošanas vienkāršošanai, statistikas nolūkos un reklāmas kampaņu personalizēšanai. Sīkfaili un cita vietnes pārlūkošanas informācija tiek uzglabāta jūsu ierīcē, tā var saturēt personiska rakstura datus. Bez jūsu brīvprātīgi dotas un nepārprotami paustas piekrišanas mēs neizvietojam nekādus sīkfailus vai citu vietnes pārlūkošanas informāciju, izņemot to, kas nepieciešama vietnes darbības nodrošināšanai. Mēs saglabājam jūsu izvēli 6 mēnešus ilgu laiku periodu. Jūs varat jebkurā brīdī atsaukt savu piekrišanu, dodoties uz lapu Sīkfaili un cita vietnes pārlūkošanas informācija. Jūs varat izvēlēties turpināt pārlūkošanu bez piekrišanas sīkfailu un citas vietnes pārlūkošanas informācijas izmantošanai. Atteikšanās neierobežo piekļuvi pakalpojumiem AD TYRES. Plašāka informācija ir pieejama lapā Sīkfaili un cita vietnes pārlūkošanas informācija.
Personalizēt sīkfailus
LiveChat
Radusies kļūme. Ja tā drīzākajā laikā netiek labota, lūdzam ar mums sazināties.