Izvēlieties riepas
Vairāk nekā 35 000 profilu
Bezmaksas piegāde 24/72 h
No 2 riepām
Riepu montāža
Gandrīz 100 montāžas centri
Drošs maksājums
Norēķini ar bankas karti

Legādāties kempinga furgonu riepas

Kemperu riepas ir marķētas ar "CP" uz sāniem. Tās ir īpaši izstrādātas, lai izturētu lielu slodzi un kalpotu ilgāk nekā parastās riepas.

Doties piedzīvojumos un baudīt labus izbraucienus brīvdienās ir sapnis visiem kemperu entuziastiem, kuri mīl ceļojumus un skaistas galamērķus. Lai nepaliktu ceļa malā, ir ieteicams rūpīgi pārbaudīt savu riepu stāvokli. Aprīkoties ar piemērotām un labā stāvoklī esošām riepām ir minimums, lai ceļotu ar mierīgu prātu.

Kādas riepas izvēlēties kemperim?

Bieži marķētas ar burtu "C" par "Commercial" vai "CP" par "Camping-Car", šāda veida riepas labāk iztur smagas slodzes, kas raksturīgas kemperiem.

Lai gan tās nav obligātas, CP riepas ir ļoti ieteicamas to izturības un spējas dēļ izturēt lielas slodzes, kas raksturīgas kemperiem.

Vai ir obligāti uzstādīt CP riepas uz kempera?

Nē, nav obligāti uzstādīt riepas ar "CP" specifikāciju uz kempera, bet tas ir ieteicams, jo kemperis ir smagāks par parastajām vieglajām automašīnām.
Šis daudzfunkcionālais transportlīdzeklis ir arī aprīkots, lai kalpotu kā pārvietojama māja (virtuve, vannas istaba, tualete...). Tāpēc ir nepieciešams, lai tam būtu riteņi, kas spēj izturēt lielas slodzes.

Šī iemesla dēļ ražotāji ir izstrādājuši izturīgākas un izturīgākas riepas. Kemperis, kas klasificēts kā komerctransports, pēc noklusējuma ir aprīkots ar riepām, kas marķētas ar C. Tās ir homologētas un ieteicamas komerctransportam un furgoniem. Tomēr kemperi iztur daudz lielākas slodzes nekā šīs transportlīdzekļu kategorijas. Tāpēc ir prātīgāk izvēlēties pastiprinātu riepu, kas marķēta ar CP.

Kad jāmaina kempera riepas?

Likums nosaka minimālo protektora dziļumu 1,6 mm. Tomēr, lai nodrošinātu optimālu saķeri un drošību, ieteicams nomainīt riepas, pirms tās sasniedz šo kritisko robežu.

Bet tas nav tikai protektora dziļums, kas nosaka riepas dzīves beigas. Laika gaitā materiāli, no kuriem riepas ir izgatavotas, degradējas, pat ja riepas izskatās mazliet nolietotas. Neizmantota kempera riepa ideālā gadījumā būtu jāmaina pēc 5 gadu lietošanas.

Plaisas, griezumi vai deformācijas uz protektora vai riepas sāniem var arī norādīt, ka jūsu riepas nepieciešams nekavējoties nomainīt.

Kādas kempera riepas iegādāties:

Sniega ķēdes Continental Continental VancoCamper
Continental VancoCamper
109 atsauksmes
Riepas Continental VancoCamper ir drošākais veids, kā doties atvaļinājumā ar kempinga automašīnu bez nepatikšanām. Riepā tiek izmantota Vancotrade tehnoloģija, lai optimizētu kempinga automašī...
uzzināt vairāk
Izmērs
4 izmēri
Diametrs
No 15" līdz 16"
Sākot no
153,59 
Noliktavā
Continental VancoCamper
109 atsauksmes
Riepas Continental VancoCamper ir drošākais veids, kā doties atvaļinājumā ar kempinga automašīnu bez nepatikšanām. Riepā tiek izmantota Vancotrade tehnoloģija, lai optimizētu kempinga automašī...
uzzināt vairāk
Izmērs
4 izmēri
Diametrs
No 15" līdz 16"
Sniega ķēdes Michelin Michelin Agilis Camping
Michelin Agilis Camping
62 atsauksmes
Michelin riepa Agilis Camping paredzēta kempinga treileriem. Pastiprinātā konstrukcija garantē augstus izturības rādītājus.
Izmērs
2 izmēri
Diametrs
16"
Sākot no
282,58 
Noliktavā
Michelin Agilis Camping
62 atsauksmes
Michelin riepa Agilis Camping paredzēta kempinga treileriem. Pastiprinātā konstrukcija garantē augstus izturības rādītājus.
Izmērs
2 izmēri
Diametrs
16"

Visvairāk meklētās kempera riepu izmēri:

Kāda ir kempera riepas dzīves ilgums?

Kemperu riepas dzīves ilgums ir atkarīgs no vairākiem faktoriem, tostarp lietošanas, uzturēšanas, braukšanas apstākļiem un riepu kvalitātes.
Parasti riepu ražotāji iesaka nomainīt kempera riepas ik pēc 5 gadiem, pat ja tās nav sasniegušas protektora robežu.

Daži faktori, kas jāņem vērā, lai novērtētu kempera riepas dzīves ilgumu, ietver:

 • Nobraukums: Riepas, kas nobrauc lielus attālumus, var nolietoties ātrāk nekā tās, kas izmantotas īsākiem braucieniem.
 • Uzglabāšana: Riepas, kas pareizi uzglabātas optimālos apstākļos, pasargātas no saules, pārmērīga mitruma un ekstremālām temperatūrām, mēdz kalpot ilgāk.
 • Riepu spiediens: Uzturēt ieteicamo riepu spiedienu veicina vienmērīgu nolietojumu un ilgāku dzīves ilgumu.
 • Braukšanas apstākļi: Braukšana pa nelīdzeniem ceļiem, grūtiem apvidiem vai ekstremāliem laika apstākļiem var paātrināt riepu nolietojumu.
 • Riepu kvalitāte: Augstākas kvalitātes riepas bieži vien kalpo ilgāk. Ieguldījums kvalitatīvās kempera riepās var būt izdevīgs ilgtermiņā.

Ir būtiski regulāri pārbaudīt riepu stāvokli, tostarp protektora dziļumu, lai atklātu jebkādas pārmērīgas nolietojuma, bojājumu vai novecošanas pazīmes. Ja riepas uzrāda bojājumu pazīmes, ieteicams tās ātri nomainīt.

Kur atrodas ražošanas datums uz kempera riepas?

Ražošanas datums ir norādīts ar DOT (Department of Transportation) kodu, kas iegravēts uz riepas sāniem. Šis kods parasti sastāv no 10 līdz 12 rakstzīmēm un beidzas ar četru ciparu sēriju, kas norāda riepas ražošanas nedēļu un gadu. Piemēram, "DOT 4723" nozīmē, ka riepa tika ražota 2023. gada 47. nedēļā.

Kādi ir kempera riepu izmēri?

Lai nepirktu pārāk mazas vai pārāk lielas riepas savam transportlīdzeklim, uzraksts uz riepu sāniem var jums palīdzēt. Tas izskatās šādi: 225/75 R16C 116Q (tas ir piemērs). Šis uzraksts norāda, ka riepai ir:

 • Platums 225 mm
 • Sānu augstums 168,75 mm (75% no 225 mm)
 • Radiālā struktūra
 • Riteņa diametrs 16 collas
 • C ir specifisks marķējums komerctransportam, piekabēm un kemperiem, kuru svars ir mazāks par 3,5 tonnām.
 • Slodzes indekss 116 (tas ir maksimālais svars, ko riepa var izturēt, šeit tas atbilst 1250 kg)
 • Ātruma indekss Q (norāda maksimālo ātrumu, ko riepa var izturēt, šeit 160 km/h)

Pārbaudiet šo uzrakstu un pasūtiet modeļus ar tādiem pašiem izmēriem.

Kāds ir kempera riepu spiediens?

Optimālais spiediens atšķiras atkarībā no modeļa un transportlīdzekļa svara. Vienmēr ievērojiet sava kempera ražotāja ieteikumus, lai iegūtu precīzus riepu spiediena ieteikumus.

Riepu spiediens ir būtisks ne tikai drošībai, bet arī jūsu kempera veiktspējai.

Pareizs spiediens ir nepieciešams, lai:

 • Nodrošinātu optimālu saķeri: Pareizi piepumpētas riepas nodrošina labāko saķeri ar ceļu, kas tieši ietekmē jūsu transportlīdzekļa spēju paātrināties, pagriezties un bremzēt efektīvi.
 • Novērstu pārkaršanu: Nepietiekami piepumpētas riepas var pārkarst, palielinot plīšanas risku.
 • Samazinātu nolietojumu: Nepareizs spiediens izraisa priekšlaicīgu un nevienmērīgu riepu nolietojumu, samazinot to dzīves ilgumu.
 • Ekonomētu degvielu: Nepietiekami piepumpētas riepas piedāvā lielāku rites pretestību, kas nozīmē lielāku degvielas patēriņu.

Padoms: Ja ziemā vai ilgstoši neizmantojat savu kemperi, apsveriet iespēju izmantot ķīļus, lai noņemtu spiedienu no riepām un aizsargātu tās ar pārvalkiem.

Vai vajadzētu pārsūknēt kempera aizmugurējās riepas?

"CP" riepas var pārsūknēt par 0,75 bar uz kempera aizmugurējās ass. Ja jūsu ražotāja rokasgrāmatā nav norādījumu, varat piepumpēt 4,75 bar priekšā un 5,5 bar aizmugurē. Jūsu "CP" riepas neizkropļosies, jo tās ir izstrādātas, lai izturētu šos augstos spiedienus.

Kāpēc kemperiem ir mazi riteņi?

Ar mazākiem riteņiem kemperis bieži ir tuvāk zemei, kas var optimizēt stabilitāti, īpaši, kad tas ir piekrauts. Mazāki riteņi piedāvā labāku manevrētspēju un atvieglo manevrēšanu, kas ir priekšrocība šaurās vai grūti pieejamās vietās.

Mazāk smagi arī, tie var palīdzēt samazināt transportlīdzekļa kopējo svaru.

Un visbeidzot, mazo riteņu izvēli var noteikt arī kempera dizains un iekšējais izkārtojums, ļaujot optimizēt vietu iekšpusē.

Turpiniet pārlūkošanu, nepiekrītot >
Attiecībā uz sīkfailiem un citu vietnes pārlūkošanas informāciju
Riepulideris.lv (AD TYRES) un tā partneri (Google, Hotjar, Microsoft) izmanto pieslēgšanās apstiprinājumus (cookies) un citu vietnes pārlūkošanas informāciju (webstorage) vietnes darbības nodrošināšanai, pārlūkošanas vienkāršošanai, statistikas nolūkos un reklāmas kampaņu personalizēšanai. Sīkfaili un cita vietnes pārlūkošanas informācija tiek uzglabāta jūsu ierīcē, tā var saturēt personiska rakstura datus. Bez jūsu brīvprātīgi dotas un nepārprotami paustas piekrišanas mēs neizvietojam nekādus sīkfailus vai citu vietnes pārlūkošanas informāciju, izņemot to, kas nepieciešama vietnes darbības nodrošināšanai. Mēs saglabājam jūsu izvēli 6 mēnešus ilgu laiku periodu. Jūs varat jebkurā brīdī atsaukt savu piekrišanu, dodoties uz lapu Sīkfaili un cita vietnes pārlūkošanas informācija. Jūs varat izvēlēties turpināt pārlūkošanu bez piekrišanas sīkfailu un citas vietnes pārlūkošanas informācijas izmantošanai. Atteikšanās neierobežo piekļuvi pakalpojumiem AD TYRES. Plašāka informācija ir pieejama lapā Sīkfaili un cita vietnes pārlūkošanas informācija.
Personalizēt sīkfailus
LiveChat
Radusies kļūme. Ja tā drīzākajā laikā netiek labota, lūdzam ar mums sazināties.