Sazināties ar mums

Sazinieties ar mūsu pārdošanas vai garantijas apkalpošanas darbiniekiem, lai saņemtu atbildes ātrākajā iespējamajā laikā.

Pārdošanas dienests

Nepieciešams padoms, uzziņas par produktu u.c.

Garantijas apkalpošana

Ziņot par piegādes problēmu, anulēt pasūtījumu, problēmas ar riepām u.c.

Sazināties ar pārdošanas darbiniekiem

Uzmanību!

Ar visiem jautājumiem, kas skar apstrādes procesā esošu pasūtījumu, lūdzam griezties pie garantijas apkalpošanas dienesta darbiniekiem.

Darba laiks: Pr.-Pk. plkst. 10-18

Vai jūs vēlaties informāciju par mūsu vietni vai produktiem? Mūsu tirdzniecības komanda jūs informēs no pirmdienas līdz piektdienai no plkst. 10:00 līdz 18:00.

Lūdzu, zemāk atlasiet savam vaicājumam atbilstošāko kategoriju

Sazināties ar klientu apkalpošanas dienestu

Ar mūsu garantijas apkalpošanas dienestu varat sazināties, izmantojot problēmu biļeti. Lai atvērtu problēmu biļeti, nepieciešams pierakstīties kontā un noklikšķināt uz saites: atvērt problēmu biļeti. Mūsu darbinieki darīs visu iespējamo, lai veiksmīgi atrisinātu radušos problēmu.

Turpiniet pārlūkošanu, nepiekrītot >
Attiecībā uz sīkfailiem un citu vietnes pārlūkošanas informāciju
Riepulideris.lv (AD TYRES) un tā partneri (Google, Hotjar, Microsoft) izmanto pieslēgšanās apstiprinājumus (cookies) un citu vietnes pārlūkošanas informāciju (webstorage) vietnes darbības nodrošināšanai, pārlūkošanas vienkāršošanai, statistikas nolūkos un reklāmas kampaņu personalizēšanai. Sīkfaili un cita vietnes pārlūkošanas informācija tiek uzglabāta jūsu ierīcē, tā var saturēt personiska rakstura datus. Bez jūsu brīvprātīgi dotas un nepārprotami paustas piekrišanas mēs neizvietojam nekādus sīkfailus vai citu vietnes pārlūkošanas informāciju, izņemot to, kas nepieciešama vietnes darbības nodrošināšanai. Mēs saglabājam jūsu izvēli 6 mēnešus ilgu laiku periodu. Jūs varat jebkurā brīdī atsaukt savu piekrišanu, dodoties uz lapu Sīkfaili un cita vietnes pārlūkošanas informācija. Jūs varat izvēlēties turpināt pārlūkošanu bez piekrišanas sīkfailu un citas vietnes pārlūkošanas informācijas izmantošanai. Atteikšanās neierobežo piekļuvi pakalpojumiem AD TYRES. Plašāka informācija ir pieejama lapā Sīkfaili un cita vietnes pārlūkošanas informācija.
Personalizēt sīkfailus
LiveChat
Radusies kļūme. Ja tā drīzākajā laikā netiek labota, lūdzam ar mums sazināties.