Meklēšana pēc izmēriem
Pēc izvēles
Visi
Atlasiet visus Dzēst
0 / 17
Apstiprināt

Kvadriciklu riepas par zemām cenām: plaša riepu izvēle

RiepuLīderis piedāvā ļoti plašu kvadriciklu riepu zīmolu klāstu par zemām cenām.

Lai atrastu labākās jūsu kvadriciklam piemērotās riepas par zemām cenām, kā arī uzzinātu mūsu komandas sniegtos padomus un zināšanas, izmantojiet vietnes meklētāju. No darba un sacīkšu līdz pat šosejas kvadricikliem — vietnē RiepuLīderis atradīsiet vislabākās riepas jūsu spēkratam.

Zīmolu saraksts

Atrodi visus Kvadracikli riepu tipus

Riepas brīvajam laikam / ceļa segumam

Kvadraciklu riepas brīvajam laikam ir paredzētas galvenokārt kvadracikliem neregulārai izmantošanai. Tām ir laba cenas un kvalitātes attiecība, kā arī lietošanas komforts, ko lietotāji augstu novērtē. Ar nelielajām radzēm jūs varēsiet saglabāt maksimālu saķeru uz jebkura veida ceļa seguma.

Apstiprinātas riepas ceļa segumam

Apstiprinātajām kvadraciklu riepām ceļa segumam struktūra ir ļoti līdzīga vieglo automašīnu riepām. Tās nodrošina saķeri ar sausu un mitru segumu. Tās ir ideāli piemērotas izbraucieniem pa autoceļiem, ar tām bez problēmām var doties arī izbraucienos pa lauku ceļiem.

Sporta / sacensību riepas

Sporta kvadraciklu riepas bieži vien tiek montētas kvadracikliem ar lielāku motora tilpumu (kubikmetros). Tās piedāvā vislabāko veiktspēju uz jebkura seguma un ceļa. Ar šī veida riepām jūs varēsiet attīstīt ievērojamu ātrumu uz jebkura tipa ceļiem.

Furgonu riepas

Šīs profesionālai lietošanai paredzētās riepas nodrošinās maksimālu saķeri ar jebkura veida segumu, pateicoties lielajām radzēm. Furgonu riepas ir ļoti izturīgas un stabilas, tās var izmantot, trasnportējot vai velkot kravu, kā arī uz jebkura veida seguma.

Neliels knifs attiecībā uz kvadraciklu riepām: jo vairāk slāņu riepām, jo tās būs izturīgākas. Ja jūs bieži braucat pa akmeņainiem ceļiem, dodiet priekšroku lielākam slāņu skaitam, lai izvairītos no cauras riepas.

LiveChat
Whatsapp Messenger