Riepa BKT

BKT ir indiešu zīmols, kas plašu atpazīstamību iemantojis, pateicoties "OFF HIGHWAY" riepu ražošanai. Darbību rūpnieks uzsācis 1995. gadā. Pateicoties uzņēmuma gribasspēkam un centieniem, BKT izdevies ienākt arī Eiropas un Amerikas tirgū.

Zīmols specializējas lauksaimniecības un rūpniecisko iekārtu, apvidus un kravas automobiļu, kā arī kvadriciklu riepu ražošanā. Vairāk nekā 90% no saražotās produkcijas tiek eksportēta uz aptuveni 120 valstīm visā pasaulē.

Lai piedāvātu augstas kvalitātes riepas, BKT iegulda ievērojamus resursus uzņēmuma rūpnīcu un pētniecības centru attīstībā Indijā. Uzņēmuma piedāvāto ATV visurgājēju riepu klāsts ir ārkārtīgi plašs, nodrošinot riepas ar augstiem tehniskajiem parametriem un ļoti labu cenas un kvalitātes attiecību.

Kvadriciklu riepas BKT

Pārdotākie profili

Visi profili BKT

Pārlūkojiet mūsu plašo BKT modeļu klāstu un atrast to, kas pilnībā atbilst jūsu vajadzībām. Izbaudiet labākās cenas visā mūsu izvēlē!

Šosejas

Vasaras

Izklaides/Maršrutu

Turpiniet pārlūkošanu, nepiekrītot >
Attiecībā uz sīkfailiem un citu vietnes pārlūkošanas informāciju
Riepulideris.lv (AD TYRES) un tā partneri (Google, Hotjar, Microsoft) izmanto pieslēgšanās apstiprinājumus (cookies) un citu vietnes pārlūkošanas informāciju (webstorage) vietnes darbības nodrošināšanai, pārlūkošanas vienkāršošanai, statistikas nolūkos un reklāmas kampaņu personalizēšanai. Sīkfaili un cita vietnes pārlūkošanas informācija tiek uzglabāta jūsu ierīcē, tā var saturēt personiska rakstura datus. Bez jūsu brīvprātīgi dotas un nepārprotami paustas piekrišanas mēs neizvietojam nekādus sīkfailus vai citu vietnes pārlūkošanas informāciju, izņemot to, kas nepieciešama vietnes darbības nodrošināšanai. Mēs saglabājam jūsu izvēli 6 mēnešus ilgu laiku periodu. Jūs varat jebkurā brīdī atsaukt savu piekrišanu, dodoties uz lapu Sīkfaili un cita vietnes pārlūkošanas informācija. Jūs varat izvēlēties turpināt pārlūkošanu bez piekrišanas sīkfailu un citas vietnes pārlūkošanas informācijas izmantošanai. Atteikšanās neierobežo piekļuvi pakalpojumiem AD TYRES. Plašāka informācija ir pieejama lapā Sīkfaili un cita vietnes pārlūkošanas informācija.
Personalizēt sīkfailus
LiveChat
Radusies kļūme. Ja tā drīzākajā laikā netiek labota, lūdzam ar mums sazināties.