Riepa Cheng Shin

Taivanas uzņēmums Cheng Shin, kas specializējas riepu ražošanas jomā kopš 1967. gadā, šodien ir devītais lielākais riepu ražotājs pasaulē. Tās tiek izplatītas vairāk nekā 160 valstīs, kur tās bieži ir pazīstamas ar nosaukumu Maxxis vai CST. Cheng Shin ir ieguvis visus starptautiskos sertifikātus, lai garantētu klientu drošību un optimālu ražošanas procesu. Vai jūs meklējat jaunas riepas? Jūs atradīsiet savu laimi pie Cheng Shin.

Pēdējo 15 gadu laikā uzņēmums Cheng Shin ir piedzīvojis nepieredzētu izaugsmi: plašākai publikai iepazīstot uzņēmuma ražoto riepu izcilību, Cheng Shin ir turpinājis atvērt jaunas ražotnes un izstrādāt jaunas tehnoloģijas. Labākās kvadriciklu riepas ražo riepu nozarē labi pazīstams uzņēmums Cheng Shin.

Kvadriciklu riepas Cheng Shin

Pārdotākie profili

Visi profili Cheng Shin

Pārlūkojiet mūsu plašo Cheng Shin modeļu klāstu un atrast to, kas pilnībā atbilst jūsu vajadzībām. Izbaudiet labākās cenas visā mūsu izvēlē!

Darba/Bezceļu

Sporta/Sacīkšu

Šosejas

Turpiniet pārlūkošanu, nepiekrītot >
Attiecībā uz sīkfailiem un citu vietnes pārlūkošanas informāciju
Riepulideris.lv (AD TYRES) un tā partneri (Google, Hotjar, Microsoft) izmanto pieslēgšanās apstiprinājumus (cookies) un citu vietnes pārlūkošanas informāciju (webstorage) vietnes darbības nodrošināšanai, pārlūkošanas vienkāršošanai, statistikas nolūkos un reklāmas kampaņu personalizēšanai. Sīkfaili un cita vietnes pārlūkošanas informācija tiek uzglabāta jūsu ierīcē, tā var saturēt personiska rakstura datus. Bez jūsu brīvprātīgi dotas un nepārprotami paustas piekrišanas mēs neizvietojam nekādus sīkfailus vai citu vietnes pārlūkošanas informāciju, izņemot to, kas nepieciešama vietnes darbības nodrošināšanai. Mēs saglabājam jūsu izvēli 6 mēnešus ilgu laiku periodu. Jūs varat jebkurā brīdī atsaukt savu piekrišanu, dodoties uz lapu Sīkfaili un cita vietnes pārlūkošanas informācija. Jūs varat izvēlēties turpināt pārlūkošanu bez piekrišanas sīkfailu un citas vietnes pārlūkošanas informācijas izmantošanai. Atteikšanās neierobežo piekļuvi pakalpojumiem AD TYRES. Plašāka informācija ir pieejama lapā Sīkfaili un cita vietnes pārlūkošanas informācija.
Personalizēt sīkfailus
LiveChat
Radusies kļūme. Ja tā drīzākajā laikā netiek labota, lūdzam ar mums sazināties.