Filtrēt
Journey Tyre

Journey Tyre P-354

Kategorija :
Sporta/Sacīkšu
2 atsauksmes
Protektori
P-354
Izmērs
2 izmēri
Kategorija
Sporta/Sacīkšu
Klientu atsauksmes
2 atsauksmes
Sākot no
37,59 
Noliktavā
Skatīt izmērus
Droša transakcija
Vairāk nekā 100 uzstādīšanas partneri
Specifikācija
Protektori
P-354
Izmērs
2 izmēri
Kategorija
Sporta/Sacīkšu
Klientu atsauksmes
2 atsauksmes
Apraksts

Īpaši izstrādāts kvadraciklu braukšanai un sacīkstēm uz asfalta, Journey Tyre P-354 ir aprīkots ar virziena aizsardzību, kas nodrošina efektīvu ūdens notecēšanu, četru slāņu diagonālu konstrukciju un vidējas cietības gumijas savienojumu, kas nodrošina izņēmīgu izturību pret bojājumiem un caururbšanu, kā arī veiksmīgu vadību pat augstā ātrumā.

Izmēri
2 klientu komentāri
4.5 no 5 zvaigznēm
Kvalitāte/cena
5/5
Stabilitāte
5/5
Trokšņa līmenis
3/5
Kalpošanas ilgums
5/5
Šķēršļu pārvarēšana
5/5
Saķere ar asfaltu
5/5
Izturība pret pārduršanu
3/5
Vibrācijas
3/5
Lietotāju atsauksmes

Lai varētu novērtēt šo produktu, jums iepriekš jāveic pasūtījums. Informējam, ka atsauksmes, kas atstātas mājaslapā, tiek kontrolētas. Atsauksmes tiek kārtotas tikai hronoloģiskā secībā.


Atsauksme no Lx7Hills
4/5

Līdz šim esmu apmierināts

Ceļa vieds: Pilsēta - Braukšana: Ekonomiska - Transportlīdzeklis: Tuk
Atsiliepimas pateiktas 09.11.23 autoriaus Lx7Hills po pirkimo patirties 04.10.23 Tulkotu atsauksmi iesniedza Lx7Hills 09.11.23, pamatojoties uz pirkšanas pieredzi 04.10.23 - skatīt oriģinālu (portugāļu) skatīt tulkoto versiju (latviešu)
Vai jūs šīs riepas iegādātos atkārtoti?
Turpiniet pārlūkošanu, nepiekrītot >
Attiecībā uz sīkfailiem un citu vietnes pārlūkošanas informāciju
Riepulideris.lv (AD TYRES) un tā partneri (Google, Hotjar, Microsoft) izmanto pieslēgšanās apstiprinājumus (cookies) un citu vietnes pārlūkošanas informāciju (webstorage) vietnes darbības nodrošināšanai, pārlūkošanas vienkāršošanai, statistikas nolūkos un reklāmas kampaņu personalizēšanai. Sīkfaili un cita vietnes pārlūkošanas informācija tiek uzglabāta jūsu ierīcē, tā var saturēt personiska rakstura datus. Bez jūsu brīvprātīgi dotas un nepārprotami paustas piekrišanas mēs neizvietojam nekādus sīkfailus vai citu vietnes pārlūkošanas informāciju, izņemot to, kas nepieciešama vietnes darbības nodrošināšanai. Mēs saglabājam jūsu izvēli 6 mēnešus ilgu laiku periodu. Jūs varat jebkurā brīdī atsaukt savu piekrišanu, dodoties uz lapu Sīkfaili un cita vietnes pārlūkošanas informācija. Jūs varat izvēlēties turpināt pārlūkošanu bez piekrišanas sīkfailu un citas vietnes pārlūkošanas informācijas izmantošanai. Atteikšanās neierobežo piekļuvi pakalpojumiem AD TYRES. Plašāka informācija ir pieejama lapā Sīkfaili un cita vietnes pārlūkošanas informācija.
Personalizēt sīkfailus
LiveChat
Radusies kļūme. Ja tā drīzākajā laikā netiek labota, lūdzam ar mums sazināties.