Pitbull Tires

Pitbull Tires Growler XOR
27X11 R12 70J 6PR, E4

Kategorija :
Darba/Bezceļu
4/5 (4 atsauksmes)
Cena par vienību
178,89 
Noliktavā
  • Droša transakcija
  • Vairāk nekā 100 uzstādīšanas partneri
Specifikācija
Zīmols
Pitbull Tires
Modelis
Growler XOR
Izmērs
27X11 R12 70J Mainīt
Detaļas
6PR, E4
Kategorija
Darba/Bezceļu
Klientu atsauksmes
4 atsauksmes
EAN
0672975534509
HSN
PB3073C
Apraksts

Pitbull Tires Growler XOR ir VISizturīgākie un visdaudzpusīgākie virziena visu apstākļu riepas tirgū priekš dubļiem, sniega, smiltīm, akmeņiem un takām.

Izturīgs, agresīvs, izturīgs un paredzēts sarežģītu situāciju risināšanai, lietojams jūsu kvadraciklī, UTV un SideXside. Gumijas savienojums ir elastīgs, bet ļoti izturīgs... tāpēc jūs varat to saspringt un likt tam košļāt putekļus, nezaudējot savus zobus.

Bieži uzdotie jautājumi: Montāža

Jums ir divas piegādes iespējas, veicot pasūtījumu:

Piegāde uz jūsu izvēlēto adresi: jūs varēsiet aizvest savus riepas uz vienu no mūsu partneru centriem, lai veiktu montāžas pakalpojumu.

Piegāde uz montāžas staciju: partneris sazināsies ar jums tiklīdz saņems jūsu pasūtījumu, lai vienotos par tikšanos un veiktu montāžas pakalpojumu.

Partneru tarifi ir norādīti pasūtījuma veikšanas laikā. Tādējādi jūs varēsiet izvēlēties visizdevīgāko un ērtāko variantu.

Mūsu partneri
Piegādes izmaksas ir bezmaksas, iegādājoties pāris riepas, un vienmēr bezmaksas motociklu riepām.
DHL GLS DPD UPS Chronopost
Mūsu maksājumu metodes
Savu pasūtījumu varat norēķināties, izmantojot šādus maksāšanas veidus:
Visa Mastercard Maestro Visa electron Paypal Paypal Paypal Sepa
4 klientu komentāri
4 no 5 zvaigznēm
Kvalitāte/cena
3.5/5
Stabilitāte
3.5/5
Trokšņa līmenis
3.5/5
Kalpošanas ilgums
4/5
Šķēršļu pārvarēšana
4.5/5
Saķere ar asfaltu
4/5
Izturība pret pārduršanu
4.5/5
Vibrācijas
3/5
Lietotāju atsauksmes

Lai varētu novērtēt šo produktu, jums iepriekš jāveic pasūtījums. Informējam, ka atsauksmes, kas atstātas mājaslapā, tiek kontrolētas. Atsauksmes tiek kārtotas tikai hronoloģiskā secībā.


Atsauksme no Staf
4/5

Bezcelu viens no labākajiem riepām visu laiku! Augšējais profils visizaicinošākajiem apvidiem. Asfaltā saķere arī ir pietiekami laba, jābūt uzmanīgiem lietus laikā, bet tas attiecas uz jebkuru kvada riepu. Kopumā: līdz šim labākā riepa bezcelu braucieniem!

Ceļa vieds: Apvidus apstākļi - Braukšana: Sporta - Transportlīdzeklis: Atv - Nobraukums: 850 km
Atsiliepimas pateiktas 15.11.23 autoriaus Staf po pirkimo patirties 16.10.23 Tulkotu atsauksmi iesniedza Staf 15.11.23, pamatojoties uz pirkšanas pieredzi 16.10.23 - skatīt oriģinālu (holandiešu) skatīt tulkoto versiju (latviešu)
Vai jūs šīs riepas iegādātos atkārtoti?
Atsauksme no Trailwarrior
4/5

Labākā off-road riepa, ar kuru esmu saskāries, turas ļoti labi. Uz ceļa šī riepa noteikti nesalīdzinās! Īsumā: ļoti ieteicams kā visaptveroša ATV riepa.

Ceļa vieds: Apvidus apstākļi - Braukšana: Sporta
Atsiliepimas pateiktas 21.10.23 autoriaus Trailwarrior po pirkimo patirties 16.10.23 Tulkotu atsauksmi iesniedza Trailwarrior 21.10.23, pamatojoties uz pirkšanas pieredzi 16.10.23 - skatīt oriģinālu (holandiešu) skatīt tulkoto versiju (latviešu)
Vai jūs šīs riepas iegādātos atkārtoti?
Atsauksme no Jack
3/5

Augstas kvalitātes riepas visām situācijām

Ceļa vieds: Kalni - Braukšana: Sporta - Transportlīdzeklis: Can am renegade 1000 mr - Nobraukums: 1000 km
Atsiliepimas pateiktas 26.01.23 autoriaus Jack po pirkimo patirties 26.12.22 Tulkotu atsauksmi iesniedza Jack 26.01.23, pamatojoties uz pirkšanas pieredzi 26.12.22 - skatīt oriģinālu (vācu) skatīt tulkoto versiju (latviešu)
Vai jūs šīs riepas iegādātos atkārtoti?
Atsauksme no Alfred
4/5

Ļoti labi kvadraciklam, sveicieni

Ceļa vieds: Apvidus apstākļi - Braukšana: Sporta - Transportlīdzeklis: Quad - Nobraukums: 800 km
Atsiliepimas pateiktas 14.01.22 autoriaus Alfred po pirkimo patirties 17.12.21 Tulkotu atsauksmi iesniedza Alfred 14.01.22, pamatojoties uz pirkšanas pieredzi 17.12.21 - skatīt oriģinālu (vācu) skatīt tulkoto versiju (latviešu)
Vai jūs šīs riepas iegādātos atkārtoti?
Piekļuve atbalstam

Darba laiks: Pr.-Pk. plkst. 10-18

Vai jūs vēlaties informāciju par mūsu vietni vai produktiem? Mūsu tirdzniecības komanda jūs informēs no pirmdienas līdz piektdienai no plkst. 10:00 līdz 18:00.

Datunu aizsardzība

Jūsu personīgo datu aizsardzība mums ir ļoti svarīga.

Mēs piešķiram lielu nozīmi visu informācijas, ko kopīgojat ar mums, konfidencialitātei un drošībai.
Kā viena no mūsu galvenajām prioritātēm, mēs esam ieviesuši stingrus pasākumus, lai nodrošinātu jūsu datu aizsardzību.
Tāpēc mēs aicinām jūs iepazīties ar mūsu detalizēto privātuma politiku, kurā atradīsiet visu informāciju par jūsu personīgo datu vākšanu, izmantošanu un aizsardzību.

Mēs esam apņēmušies ievērot jūsu privātumu un rūpīgi apstrādāt jūsu datus.

Turpiniet pārlūkošanu, nepiekrītot >
Attiecībā uz sīkfailiem un citu vietnes pārlūkošanas informāciju
Riepulideris.lv (AD TYRES) un tā partneri (Google, Hotjar, Microsoft) izmanto pieslēgšanās apstiprinājumus (cookies) un citu vietnes pārlūkošanas informāciju (webstorage) vietnes darbības nodrošināšanai, pārlūkošanas vienkāršošanai, statistikas nolūkos un reklāmas kampaņu personalizēšanai. Sīkfaili un cita vietnes pārlūkošanas informācija tiek uzglabāta jūsu ierīcē, tā var saturēt personiska rakstura datus. Bez jūsu brīvprātīgi dotas un nepārprotami paustas piekrišanas mēs neizvietojam nekādus sīkfailus vai citu vietnes pārlūkošanas informāciju, izņemot to, kas nepieciešama vietnes darbības nodrošināšanai. Mēs saglabājam jūsu izvēli 6 mēnešus ilgu laiku periodu. Jūs varat jebkurā brīdī atsaukt savu piekrišanu, dodoties uz lapu Sīkfaili un cita vietnes pārlūkošanas informācija. Jūs varat izvēlēties turpināt pārlūkošanu bez piekrišanas sīkfailu un citas vietnes pārlūkošanas informācijas izmantošanai. Atteikšanās neierobežo piekļuvi pakalpojumiem AD TYRES. Plašāka informācija ir pieejama lapā Sīkfaili un cita vietnes pārlūkošanas informācija.
Personalizēt sīkfailus
LiveChat
Radusies kļūme. Ja tā drīzākajā laikā netiek labota, lūdzam ar mums sazināties.