Riepa Cheng Shin

Vai jūsu transportlīdzeklim ir riteņi? Tad Cheng Shin ir jums nepieciešamās riepas! 1967. gadā dibinātais Taivānas uzņēmums savulaik ražoja vienīgi riepas divriteņiem. Šodien tas ir devītais lielākais riepu ražotājs pasaulē. Cheng Shin Rubber (kas atsevišķos reģionos darbojas ar nosaukumu Pneus Maxxis vai CST) izplata riepas gandrīz 170 valstīs un ir sertificēts attiecībā uz visiem nozīmīgākajiem starptautiskajiem drošības un ražošanas standartiem. Cheng Shin kvalitatīvās riepas vienmēr būs pieejamas jūsu atrašanās vietas tuvumā, jo uzņēmumam ir vietējās ražotnes vairāk nekā desmit valstīs.

Visās Cheng Shin ražotnēs tiek ievēroti vienādi dizaina, inovācijas un integritātes principi. Uzņēmums ir vadošajās pozīcijās nozarē ražošanas procesu ziņā un izmanto modernākās ražošanas metodes, lai izgatavotu labas konstrukcijas riepas, kas jums būs sinonīms veiktspējai ilgtermiņā. Cheng Shin riepām izmantots īpaši izstrādāts sastāvs, kā arī riepu protektora zīmējums nodrošina izcilu saķeri neatkarīgi no virsmas un braukšanas apstākļiem. Atšķirībā no riepām, kas nodrošina vienīgi klasisku veiktspēju un kurām ir īss izmantošanas laiks, jūs varēsiet izmantot savu nākamo Cheng Shin riepu komplektu vairākas sezonas. Cheng Shin ir ieguvis ievērojamāko konstruktoru atzinību tādu pasaulē atzītu motociklu nozares ražotāju kā Honda, Kawasaki, Yamaha un Suzuki vidū, esot oriģinālā aprīkojuma piegādātājs (OES) motociklu riepām. To zinot, jūs varat doties ceļā bez jebkāda satraukuma.

Pēdējo 15 gadu laikā Cheng Shin ir piedzīvojis strauju izaugsmi, publikai atklājot tā izstrādājumu izcilību, un uzņēmums turpina atvērt jaunas ražotnes un izstrādāt jaunas riepu tehnoloģijas.

Motociklu riepas Cheng Shin

Pārdotākie profili

Visi profili Cheng Shin

Pārlūkojiet mūsu plašo Cheng Shin modeļu klāstu un atrast to, kas pilnībā atbilst jūsu vajadzībām. Izbaudiet labākās cenas visā mūsu izvēlē!

Šosejas/Sporta

Turpiniet pārlūkošanu, nepiekrītot >
Attiecībā uz sīkfailiem un citu vietnes pārlūkošanas informāciju
Riepulideris.lv (AD TYRES) un tā partneri (Google, Hotjar, Microsoft) izmanto pieslēgšanās apstiprinājumus (cookies) un citu vietnes pārlūkošanas informāciju (webstorage) vietnes darbības nodrošināšanai, pārlūkošanas vienkāršošanai, statistikas nolūkos un reklāmas kampaņu personalizēšanai. Sīkfaili un cita vietnes pārlūkošanas informācija tiek uzglabāta jūsu ierīcē, tā var saturēt personiska rakstura datus. Bez jūsu brīvprātīgi dotas un nepārprotami paustas piekrišanas mēs neizvietojam nekādus sīkfailus vai citu vietnes pārlūkošanas informāciju, izņemot to, kas nepieciešama vietnes darbības nodrošināšanai. Mēs saglabājam jūsu izvēli 6 mēnešus ilgu laiku periodu. Jūs varat jebkurā brīdī atsaukt savu piekrišanu, dodoties uz lapu Sīkfaili un cita vietnes pārlūkošanas informācija. Jūs varat izvēlēties turpināt pārlūkošanu bez piekrišanas sīkfailu un citas vietnes pārlūkošanas informācijas izmantošanai. Atteikšanās neierobežo piekļuvi pakalpojumiem AD TYRES. Plašāka informācija ir pieejama lapā Sīkfaili un cita vietnes pārlūkošanas informācija.
Personalizēt sīkfailus
LiveChat
Radusies kļūme. Ja tā drīzākajā laikā netiek labota, lūdzam ar mums sazināties.