Riepa Continental

Neraugoties uz to, ka vācu zīmols Continental ir vairāk pazīstams ar vieglo un kravas automobiļu riepu ražošanu, tas arvien nopietnāk iesaistās arī divu riteņu transportlīdzekļu riepu nozarē. Piemēram, 2012. gadā tas noslēdza līgumu par BMW S1000RR 2012 sākotnējo aprīkošanu.

2013. gadā uzņēmums prezentēja sava motocikliem un motorolleriem paredzētā piedāvājuma klāsta jaunumus ilustratīvā veidā. Šai projektā rūpnieks sadarbojās ar aizrautīgo ilustratoru Filipu Gurelu, kurš vizuāli attēloja zīmola motocikla riepu klāsta aktualitātes.

Iniciatīva, kura demonstrē ražotāja vēlmi atgriezties pie visaugstākās klases divu riteņu transportlīdzekļu riepu izplatīšanas.

Motociklu riepas Continental

Pārdotākie profili

Visi profili Continental

Pārlūkojiet mūsu plašo Continental modeļu klāstu un atrast to, kas pilnībā atbilst jūsu vajadzībām. Izbaudiet labākās cenas visā mūsu izvēlē!

Turpiniet pārlūkošanu, nepiekrītot >
Attiecībā uz sīkfailiem un citu vietnes pārlūkošanas informāciju
Riepulideris.lv (AD TYRES) un tā partneri (Google, Hotjar, Microsoft) izmanto pieslēgšanās apstiprinājumus (cookies) un citu vietnes pārlūkošanas informāciju (webstorage) vietnes darbības nodrošināšanai, pārlūkošanas vienkāršošanai, statistikas nolūkos un reklāmas kampaņu personalizēšanai. Sīkfaili un cita vietnes pārlūkošanas informācija tiek uzglabāta jūsu ierīcē, tā var saturēt personiska rakstura datus. Bez jūsu brīvprātīgi dotas un nepārprotami paustas piekrišanas mēs neizvietojam nekādus sīkfailus vai citu vietnes pārlūkošanas informāciju, izņemot to, kas nepieciešama vietnes darbības nodrošināšanai. Mēs saglabājam jūsu izvēli 6 mēnešus ilgu laiku periodu. Jūs varat jebkurā brīdī atsaukt savu piekrišanu, dodoties uz lapu Sīkfaili un cita vietnes pārlūkošanas informācija. Jūs varat izvēlēties turpināt pārlūkošanu bez piekrišanas sīkfailu un citas vietnes pārlūkošanas informācijas izmantošanai. Atteikšanās neierobežo piekļuvi pakalpojumiem AD TYRES. Plašāka informācija ir pieejama lapā Sīkfaili un cita vietnes pārlūkošanas informācija.
Personalizēt sīkfailus
LiveChat
Radusies kļūme. Ja tā drīzākajā laikā netiek labota, lūdzam ar mums sazināties.