Riepa Deli Tire

Sākotnēji specializējusies gumijas pludmaļu čībās un sandalēs ražošanā, Indonēzijas uzņēmums Deli vēlāk orientējās uz riepu ražošanu, jo īpaši motociklu, skūteru un mopēdu riepu ražošanu. Deli Riepas- (Pt. Industri Karet Deli)- pārdod savas riepas vairāk nekā piecdesmit valstīs visos piecos kontinentos.

Savā motociklu klāstā Deli piedāvā ceļu, pilsētas, krosa vai sporta riepas, gan klasiskiem, gan mūsdienīgiem transportlīdzekļiem. Ar savu saukli “Saskaņā ar ceļu”, DeliTire piedāvā saviem lietotājiem efektīvu un drošu braukšanu pa visiem ceļu un taku veidiem un visos laika apstākļos. Motociklu riepas ceļam un ātruma mīļotājiem. Riepas ar klasisku dizainu, bet izgatavotas, izmantojot jaunākās tehnoloģijas. Citi riepu veidi piedzīvojumu mīļotājiem motociklistiem, brīvības mīļotājiem, vai arī riepas pilsētas skūteriem, kas meklē komfortu un saķeri uz ceļa, ar galveno prioritāti: drošība pirmām kārtām.

Motociklu riepas Deli Tire

Pārdotākie profili

Visi profili Deli Tire

Pārlūkojiet mūsu plašo Deli Tire modeļu klāstu un atrast to, kas pilnībā atbilst jūsu vajadzībām. Izbaudiet labākās cenas visā mūsu izvēlē!

Trail

Turpiniet pārlūkošanu, nepiekrītot >
Attiecībā uz sīkfailiem un citu vietnes pārlūkošanas informāciju
Riepulideris.lv (AD TYRES) un tā partneri (Google, Hotjar, Microsoft) izmanto pieslēgšanās apstiprinājumus (cookies) un citu vietnes pārlūkošanas informāciju (webstorage) vietnes darbības nodrošināšanai, pārlūkošanas vienkāršošanai, statistikas nolūkos un reklāmas kampaņu personalizēšanai. Sīkfaili un cita vietnes pārlūkošanas informācija tiek uzglabāta jūsu ierīcē, tā var saturēt personiska rakstura datus. Bez jūsu brīvprātīgi dotas un nepārprotami paustas piekrišanas mēs neizvietojam nekādus sīkfailus vai citu vietnes pārlūkošanas informāciju, izņemot to, kas nepieciešama vietnes darbības nodrošināšanai. Mēs saglabājam jūsu izvēli 6 mēnešus ilgu laiku periodu. Jūs varat jebkurā brīdī atsaukt savu piekrišanu, dodoties uz lapu Sīkfaili un cita vietnes pārlūkošanas informācija. Jūs varat izvēlēties turpināt pārlūkošanu bez piekrišanas sīkfailu un citas vietnes pārlūkošanas informācijas izmantošanai. Atteikšanās neierobežo piekļuvi pakalpojumiem AD TYRES. Plašāka informācija ir pieejama lapā Sīkfaili un cita vietnes pārlūkošanas informācija.
Personalizēt sīkfailus
LiveChat
Radusies kļūme. Ja tā drīzākajā laikā netiek labota, lūdzam ar mums sazināties.