Riepa Eurogrip

TVS Eurogrip (TVA Srichakra Limited / TVS Group) ir viens no lielākajiem divriteņu riepu ražotājiem Indijā. Būdama pārstāvēta visā pasaulē, zīmols vēlas piedāvāt riepas, kas padara braukšanu par neaizmirstamu pieredzi. Būdama tehnoloģiju avangardā un balstoties uz vairāku desmitgažu pieredzi, TVS Eurogrip zina, ka motocikls ir daudz vairāk nekā tikai transportlīdzeklis.

Izveidota 1985. gadā, TVS regulāri izdod jaunas motociklu un divriteņu riepu sērijas. Tā aprīko daudzus ražotājus. 2021. gadā tika izlaista jauna skūteru riepu sērija Eiropas motociklistiem - Eurogrip Bee Connect. Nesen tā atvēra pētniecības centru Milānā (Itālijā).

Izstrādātas motociklu riepas ar izsmalcinātu dizainu, izgatavotas no augstas kvalitātes materiāliem ("Dual Tread Compound", tehnoloģija "Air Seal"), ir daudzu kvalitātes testu rezultāts, kas sola lietotājiem neaizmirstamu, stilīgu un uzticamu pieredzi, kas atbilst mūsdienu tendencēm.

Motociklu riepas Eurogrip

Pārdotākie profili

Visi profili Eurogrip

Pārlūkojiet mūsu plašo Eurogrip modeļu klāstu un atrast to, kas pilnībā atbilst jūsu vajadzībām. Izbaudiet labākās cenas visā mūsu izvēlē!

Šosejas/Sporta

Vasaras

Motorolleru

Turpiniet pārlūkošanu, nepiekrītot >
Attiecībā uz sīkfailiem un citu vietnes pārlūkošanas informāciju
Riepulideris.lv (AD TYRES) un tā partneri (Google, Hotjar, Microsoft) izmanto pieslēgšanās apstiprinājumus (cookies) un citu vietnes pārlūkošanas informāciju (webstorage) vietnes darbības nodrošināšanai, pārlūkošanas vienkāršošanai, statistikas nolūkos un reklāmas kampaņu personalizēšanai. Sīkfaili un cita vietnes pārlūkošanas informācija tiek uzglabāta jūsu ierīcē, tā var saturēt personiska rakstura datus. Bez jūsu brīvprātīgi dotas un nepārprotami paustas piekrišanas mēs neizvietojam nekādus sīkfailus vai citu vietnes pārlūkošanas informāciju, izņemot to, kas nepieciešama vietnes darbības nodrošināšanai. Mēs saglabājam jūsu izvēli 6 mēnešus ilgu laiku periodu. Jūs varat jebkurā brīdī atsaukt savu piekrišanu, dodoties uz lapu Sīkfaili un cita vietnes pārlūkošanas informācija. Jūs varat izvēlēties turpināt pārlūkošanu bez piekrišanas sīkfailu un citas vietnes pārlūkošanas informācijas izmantošanai. Atteikšanās neierobežo piekļuvi pakalpojumiem AD TYRES. Plašāka informācija ir pieejama lapā Sīkfaili un cita vietnes pārlūkošanas informācija.
Personalizēt sīkfailus
LiveChat
Radusies kļūme. Ja tā drīzākajā laikā netiek labota, lūdzam ar mums sazināties.