Meklēšana pēc izmēriem
Motociklu riepas Golden Tyre

Motociklu riepa Golden Tyre

Goldentyre izstrādājumi ir paredzēti ikviena klienta vajadzībām — vai tie būtu profesionāli sacīkšu braucēji vai vienkārši entuziasti. Izstrādājumu īpašības ir tikušas būtiski uzlabotas kopš 2015. gada, kad par uzņēmuma īpašnieku kļuva Marko Karibotti (Marco Caribotti). Viņš ieviesa jaunu pārvaldības modeli, paralēli konsekventi veicot ieguldījumus pētniecībā un attīstībā.

Karibotti ir bijušais sacīkšu braucējs un jau vairāk nekā 20 gadus atklāj jaunus talantus. Viņš ir gadu gaitā novedis līdz pilnībai visus Goldentyre un X izstrādājumus, kā arī ieviesis revolucionāras pārmaiņas riepu un putu koncepcijā. Izstrādājumu attīstība ir uzņēmuma darbinieku un lietotāju ciešas sadarbības rezultāts dažādās jomās. Viņa īstenotā izpēte, attīstība un apmaiņa ar informāciju ļāva pastāvīgi uzlabot Goldentyre izstrādājumus un pārbīdīt arvien tālāk veiktspējas robežas.

Riepu izplatīšana notiek pasaules līmeņa tīklā vairāk nekā 40 valstīs un ar stabilām uzņēmējdarbības attiecībām ar izplatītājiem Eiropā, Ziemeļamerikā, Dienvidamerikā, Austrālijā, Āfrikā un Dienvidāzijā.

2017. gadā Goldentyre centrālais birojs pārcēlās uz Lielbritāniju, kur atradās tā jaunā juridiskā adrese, lai vienkāršotu starptautiskos pārvadājumus.

Divi pirmie Goldentyre Points vēra durvis 2018. gadā (viens Lielbritānijā un otrs Itālijā).

Enduro

Vasaras
LiveChat
Messenger