Meklēšana pēc izmēriem
Motociklu riepas Mefo-Sport

Motociklu riepa Mefo-Sport

Viņš brauca motokrosā 13 gadu vecumā un pēc gada piedalījās savās pirmajās sacensībās. Šodien viņš sacensībās piedalās reti, taču ir saglabājis savu kaislību pret sportu: ir runa par Joahimu Līblu (Joachim Liebl), MEFO Sport GmbH pārvaldošo partneri.

Šī iemesla dēļ MEFO Sport skaidri zina to, kuras detaļas ir izšķirošās, lai atšķirtos no konkurentiem. Uzņēmums MEFO Sport ir uzmanīgs.

MEFO Sport vienmēr nosaka individuālās klientu vajadzības un vēlmes un dara visu nepieciešamo, lai tās apmierinātu. Tā ir uzņēmuma MEFO Sport motivācija.

Klienti katru dienu liek MEFO Sport atgriezties pie uzņēmuma saknēm, kas ir kaislība uz motosportu. Un tā ir ļoti patīkama sajūta.

Tā kā šajā sporta veidā ir būtiski noderīgi ieteikumi, MEFO Sport nepiedāvā tirdzniecības vietu gala lietotājiem. MEFO Sport uzskata, ka esošie tālākpārdevēju tīkli ir nepieciešami gan privātajiem klientiem, gan arī ražotājiem un vairumtirgotājiem.

MEFO Sport ir vienisprātis ar piegādātājiem: garantēt saviem izstrādājumiem visaugstākos iespējamos kvalitātes standartus. Šī iemesla dēļ MEFO Sport un ražotāji nepārtrauc veikt uzlabojumus gadu gaitā, šie centieni aizsāka partnerības, kuru pamatā ir nepārtrauktība un paļāvība. MEFO Sport ir izveidojis ilgtermiņa darījumdarbības attiecības ar tādiem uzņēmumiem kā Kenda, Heidenau, Shinko, Acerbis un No Toil. Ražotāju saimei ir pievienojušies arī jaunpienācēji, piemēram, Ariete, Dirtboy un Mechanix.

MEFO Sport izmanto vairāku gadu garumā uzkrātās tehniskās zināšanas, kā arī importētāja un vairumtirgotāja zināšanas, lai garantētu klientiem labāko kvalitātes un cenas attiecību. MEFO Sport attiecina šo principu uz ikvienu segmentu.

MEFO Sport darbojas roku roku ar saviem klientiem un ražotājiem. Labākais šīs sadarbības piemērs ir izstrādājums Mefo Off Road Mousse, ko Mefo Offroad izstrādāja un ražo konkrētām klientu vajadzībām. Uzņēmumi Mefo Offroad un MEFO Sport GmbH cieši sadarbojas, lai pasaules līmenī veicinātu pārdošanu optimālā veidā.

Tikai paliekot uzticīgi savai devīzei "Vienmēr nospiest pedāli līdz galam, jo bremzējot jūs zaudējat", MEFO Sport var atrauties no saviem konkurentiem.

Enduro

Krosa/Triāla

LiveChat
Whatsapp Messenger