Riepa Pirelli

Kopš uzņēmuma dibināšanas 1872. gadā Milānā Pirelli bijis par paraugu citiem riepu ražotājiem. Uzņēmumam pieder 19 rūpnīcas, kuras izvietotas visā pasaulē, un darbojas vairāk nekā 160 valstīs. Mūsdienās Pirelli izstrādātās riepas motokrosa pasaulē ieguvušas nepārspētu slavu un ir plaši pieprasītas to stabilitātes un saķeres parametru dēļ, kas lieliski atbilst motociklu lietotāju prasībām. Bagātināts ar lielu pieredzi riepu nozarē, Pirelli radījis plašu dinamisku motociklu riepu klāstu, kas piedāvā nepārspējamu noturību uz ceļa un ir piemērots braukšanai lielā ātrumā, vienlaikus garantējot augstus drošības rādītājus.

Motociklu riepas Pirelli

Pārdotākie profili

Visi profili Pirelli

Pārlūkojiet mūsu plašo Pirelli modeļu klāstu un atrast to, kas pilnībā atbilst jūsu vajadzībām. Izbaudiet labākās cenas visā mūsu izvēlē!

Turpiniet pārlūkošanu, nepiekrītot >
Attiecībā uz sīkfailiem un citu vietnes pārlūkošanas informāciju
Riepulideris.lv (AD TYRES) un tā partneri (Google, Hotjar, Microsoft) izmanto pieslēgšanās apstiprinājumus (cookies) un citu vietnes pārlūkošanas informāciju (webstorage) vietnes darbības nodrošināšanai, pārlūkošanas vienkāršošanai, statistikas nolūkos un reklāmas kampaņu personalizēšanai. Sīkfaili un cita vietnes pārlūkošanas informācija tiek uzglabāta jūsu ierīcē, tā var saturēt personiska rakstura datus. Bez jūsu brīvprātīgi dotas un nepārprotami paustas piekrišanas mēs neizvietojam nekādus sīkfailus vai citu vietnes pārlūkošanas informāciju, izņemot to, kas nepieciešama vietnes darbības nodrošināšanai. Mēs saglabājam jūsu izvēli 6 mēnešus ilgu laiku periodu. Jūs varat jebkurā brīdī atsaukt savu piekrišanu, dodoties uz lapu Sīkfaili un cita vietnes pārlūkošanas informācija. Jūs varat izvēlēties turpināt pārlūkošanu bez piekrišanas sīkfailu un citas vietnes pārlūkošanas informācijas izmantošanai. Atteikšanās neierobežo piekļuvi pakalpojumiem AD TYRES. Plašāka informācija ir pieejama lapā Sīkfaili un cita vietnes pārlūkošanas informācija.
Personalizēt sīkfailus
LiveChat
Radusies kļūme. Ja tā drīzākajā laikā netiek labota, lūdzam ar mums sazināties.