Meklēšana pēc izmēriem

Kur veikt riepu montāžu?

Riepas montāža uz diska tiek veikta ar profesionālu darbarīku palīdzību. Tā ir sarežģīta procedūra, kuras veikšanai nepieciešams īpašs aprīkojums un prasmes. Tādēļ ir svarīgi šo darbu uzticēt profesionāļiem. Tā veikšanai nepieciešamas aptuveni 10–15 minūtes, un vienas riepas montāža izmaksā no 5 līdz 10 EUR.

Nesatraucieties!

Personas, kas riepas interneta veikalā iegādājas pirmo reizi, bieži satraucas par sarežģījumiem riepu uzstādīšanā. Satraukuma iemesls slēpjas bailēs, ka remontdarbnīcu darbinieki atteiksies riepas uzstādīt vai izturēsies noraidoši, taču tā tas nav!

Riepu iegāde internetā ir izplatīta visā Eiropā, un remontdarbnīcu darbinieki ir pieraduši saņemt un uzstādīt interneta veikalā iegādātas riepas. Tā ir remontdarbnīcu ikdiena, tādēļ nevajag kautrēties vai bažīties, jo, veicot riepu montāžu, darbnīca gūst peļņu.

Kur griezties?

  • Ieteicamākais būtu griezties pie vietnes partneriem.

Riepu tiešsaistes veikaliem ir savi montāžas partneri, kas ir pieraduši saņemt un uzstādīt interneta veikalā iegādātas riepas. Kad klients pasūta riepas interneta veikalā, remontdarbnīca saņem e-pastu ar informāciju, ka drīzumā tiks piegādātas konkrētas riepas konkrētam klientam. Saņemot sūtījumu, remontdarbnīca var sazināties ar klientu, lai vienotos par tikšanos un riepu uzlikšanu. Remontdarbnīcu cenrāži regulāri tiek atjaunoti un publicēti mūsu vietnē.

  • Remontdarbnīcā vai izplatīšanas centrā, kam nav partnerības līguma ar vietni.

Lai uzstādītu interneta veikalā iegādātas riepas, varat griezties jebkurā remontdarbnīcā ar montāžai nepieciešamo aprīkojumu. Montāžas cena atkarīga no centra. Pārsvarā cena ir no 5€ līdz 10€ par riteni, ieskaitot tā balansēšanu.

Dažas remontdarbnīcas vai izplatīšanas centri var piemērot papildu samaksu riepu uzstādīšanai, kas nav iegādātas pie viņiem. Labāk no šādām vietām izvairīties, jo godprātīgas remontdarbnīcas uzcenojumu nepiemēros.

  • Mājās vai darbā: montāža dzīvesvietā

Nu jau vairākus gadus pieejama riepu montāža dzīvesvietā, kas nodrošina optimālu un ļoti elastīgu servisu.

Vienkārši piezvanot pa tālruni, varat vienoties par tikšanos ar mobilās montāžas stacijas darbiniekiem jūsu dzīves vai darba vietā, kā arī jebkurā citā jums izdevīgā adresē mobilās stacijas darbības reģionā.

Mūsu rīcībā ir plašs mobilo staciju tīkls, kas gatavs jūs apkalpot. Pakalpojumu cenas nav augstākas kā remontdarbnīcā vai izplatīšanas centrā.


Varat brīvi pasūtīt Riepu Līderis iegādāto riepu montāžu jums izdevīgākajā vietā.


LiveChat
Messenger