Automobiļu riepas

Līdz kādam spiedienam riepas jāpiepūš?

Jūsu automobiļa riepa ir tukša, lai gan no caurumiem nav ne miņas? Riepas nepieciešams uzpūst līdz pareizajam spiedienam. Kur to nolasīt?

Uz riepas sānu malas?

Nē, norāde, kas atrodama uz riepas sānu malas, ir maksimālais spiediens aukstā riepā (blakus redzamajā attēlā 44 psi / 300 kpa / 3 bāri).

Taču ražotāji iesaka riepas vienmēr piepūst zemākā spiedienā par maksimālo norādīto.

Lietotāja rokasgrāmatā?

Jā, daži ražotāji ieteicamos spiediena parametrus norāda automobiļa rokasgrāmatā, vai arī uz vadītāja durvju sānu malas atrodamajā plāksnē.

Lai nolasītu pareizu spiedienu, nepieciešams veikt mērījumus, kamēr riepas ir aukstas. Tādēļ ieteicamāk ir iegādāties savu manometru, nevis izmantot degvielas uzpildes stacijā atrodamo.

Lai pārliecinātos, vai riepas sasniedz to augstākos veiktspējas rādītājus visos apstākļos, vislabāk būtu veikt spiediena pārbaudi katru mēnesi.

Riepu spiedienam ir ārkārtīgi liela loma pilnvērtīga automobiļa snieguma nodrošināšanā — mūsu rokasgrāmatā par šo tematu atrodami vairāki raksti:

Turpiniet pārlūkošanu, nepiekrītot >
Attiecībā uz sīkfailiem un citu vietnes pārlūkošanas informāciju
Riepulideris.lv (AD TYRES) un tā partneri (Google, Hotjar, Microsoft) izmanto pieslēgšanās apstiprinājumus (cookies) un citu vietnes pārlūkošanas informāciju (webstorage) vietnes darbības nodrošināšanai, pārlūkošanas vienkāršošanai, statistikas nolūkos un reklāmas kampaņu personalizēšanai. Sīkfaili un cita vietnes pārlūkošanas informācija tiek uzglabāta jūsu ierīcē, tā var saturēt personiska rakstura datus. Bez jūsu brīvprātīgi dotas un nepārprotami paustas piekrišanas mēs neizvietojam nekādus sīkfailus vai citu vietnes pārlūkošanas informāciju, izņemot to, kas nepieciešama vietnes darbības nodrošināšanai. Mēs saglabājam jūsu izvēli 6 mēnešus ilgu laiku periodu. Jūs varat jebkurā brīdī atsaukt savu piekrišanu, dodoties uz lapu Sīkfaili un cita vietnes pārlūkošanas informācija. Jūs varat izvēlēties turpināt pārlūkošanu bez piekrišanas sīkfailu un citas vietnes pārlūkošanas informācijas izmantošanai. Atteikšanās neierobežo piekļuvi pakalpojumiem AD TYRES. Plašāka informācija ir pieejama lapā Sīkfaili un cita vietnes pārlūkošanas informācija.
Personalizēt sīkfailus
LiveChat
Radusies kļūme. Ja tā drīzākajā laikā netiek labota, lūdzam ar mums sazināties.