Meklēšana pēc izmēriem

Porsche apstiprinātas riepas: lietošanas instrukcija

Kas ir Porsche apstiprinātas riepas?

Lai iegūtu šo apzīmējumu, riepu ražotājiem, kas sadarbojas ar Porsche, nepieciešams ievērot atbilstību vairākiem uzņēmuma izvirzītiem parametriem (izmēri, kravnesības un ātruma koeficienti, specifikācijas).

Porsche apstiprinātām riepām ir pastiprināta radiāla struktūra un izturīgāki sāni. Šie divi kritēriji ļauj riepām nedeformēties, pat braucot lielā ātrumā.

Kā atpazīt Porsche apstiprinātas riepas?

Visu Porsche apstiprināto riepu marķējums ietver īpašu apzīmējumu: kodu N + skaitli. Apzīmējumi ir diapazonā no N0 līdz N6: šie cipari reprezentē riepai veikto uzlabojumu apjomu, salīdzinot ar standarta riepas parametriem.

Piemēram:

  • N0: pirmā apstiprinātā riepa
  • N1: apstiprināta riepa, kurai, salīdzinot ar N0 riepas parametriem, veikti zināmi uzlabojumi
  • N2: uzlabota, salīdzinot ar N1 riepas parametriem

Kad Porsche izvēlas jaunu riepu, tās novērtēšana atsākas no N0.

Kādas Porsche apstiprinātas riepas izvēlēties?

Jau izsenis Porsche iesaka zīmola Michelin riepas. Taču arī citi ražotāji piedāvā vienlīdz augstas veiktspējas Porsche apstiprinātas riepas.

Populārākās no tām:

Profils Priekšrocības Trūkumi
Michelin Pilot Sport 2 PS2 Nepārspējama vadāmības precizitāte, lielisks sniegums līkumos un bremzējot uz sausa ceļa seguma. Vidējs sniegums, samazinot ātrumu uz mitra ceļa seguma.
Bridgestone Potenza RE050A Ļoti laba vilce uz sausa seguma, uzticama veiktspēja. Vidējas kvalitātes saķere ar mitru segumu.
Pirelli P Zero Nepārspējama vadāmība gan uz sausa, gan mitra ceļa seguma. Ļoti laba virziena precizitāte un optimāla akvaplanēšanas risku novēršana. Neliela parametru pasliktināšanās, bremzējot uz mitra ceļa seguma.

LiveChat
Messenger