Meklēšana pēc izmēriem

Kas ir atjaunota riepa?

Riepu atjaunošana ir paņēmiens, ar kura palīdzību iespējams paildzināt riepu kalpošanas ilgumu. Tas paredz nodilušās riepas protektora virsmas nomaiņu pret jaunu, vienlaikus saglabājot vecās riepas karkasu.Šo procedūru iespējams veikt tikai atjaunojamām riepām.

Atjaunotas riepas: vai varam tām uzticēties?

Visas atjaunotās riepas tiek skrupulozi pārbaudītas. Kopš 2002. gada janvāra pirms laišanas apgrozībā tās tiek pakļautas tām pašām drošības un veiktspējas pārbaudēm kā jaunas riepas. Uz šādas riepas obligāti jābūt norādei "retread" (atjaunota).

Priekšrocības Trūkumi
Ekonomiska
(par 40% lētāka nekā jauna riepa)
Trokšņa līmenis
Atjaunotās riepas ir nedaudz skaļākas
Ekoloģiska
(samazināts izmesto riepu daudzums)
Bremzēšana
Bremzēšanas efektivitāte var būt nedaudz mazāka nekā jaunām riepām

Primārā atjaunoto riepu mērķauditorija ir smagie automobiļi (85%). Vieglie automobiļi aizņem vien 12% no realizētās produkcijas.

Labākie atjaunoto riepu zīmoli

Riepu Līderis rekomendē vairākus īpaši atzītus atjaunoto riepu zīmolus.

Marangoni Šis itāļu zīmols lieliski pārvalda atjaunoto riepu izgatavošanas tehnoloģiju. Tā izgatavoto riepu veiktspēja pielīdzināma jaunu riepu veiktspējai. Atzīts atjaunoto riepu līderis. Marangoni piešķirtā mūža garantija tā izgatavotajām riepām sedz visus normālas braukšanas laikā radušos riepu bojājumus vai izgatavošanas defektus.
Blackstar Blackstar ir franču zīmols, kas specializējas atjaunoto riepu izgatavošanā. Tas ir viens no nozares līderiem un jo īpaši pazīstams ar savām pilnpiedziņas automobiļiem paredzētajām atjaunotajām riepām.
Laurent Šis zīmols specializējas rūpnieciskā riepu atjaunošanā. Tas ir Michelin grupas meitas uzņēmums Francijā.
Goodyear - Dunlop Pamatā orientējas uz smago automobiļu riepu atjaunošanu. Optimāla kvalitāte.
Insa Turbo Atjaunoto riepu tirgū zīmols darbojas jau kopš 1988. gada. Plaši pazīstams ar moderno tehnoloģiju izmantojumu, kas tam ļauj radīt augstas kvalitātes atjaunotās riepas.

Kā notiek riepu atjaunošana?

Riepas tiek atjaunotas trīs posmos:

1 Beršana Šī darbība tiek veikta pēc nolietotā protektora noņemšanas. Tās laikā ar īpaša aprīkojuma palīdzību tiek tīrītas riepas karkasa bojātās vietas.
2 Labošana Labošanas laikā visas bojātās daļas (josta, kordi) tiek nomainītas ar jauniem materiāliem.
3 Atjaunošana Atjaunošanas laikā viss riepas protektors tiek pārklāts ar jaunu gumiju. Darbība tiek veikta ar datora palīdzību.

LiveChat
Messenger