Automobiļu riepas

Ar ko atšķiras R un ZR struktūras riepas ?

Apzīmējums ZR norāda uz to, ko riepa ir spējīga veikt ātrumu, kas pārsniedz 240 km/h. Apzīmējums ZR apvieno ātruma koeficientus V (240 km/h>), W (270 km/h>) un Y (300 km/h>).

Pirms 1990. gada riepu ražotāji izmantoja burtus ZR, lai apzīmētu augstas veiktspējas riepu, jo apzīmējumi W un Y vēl netika lietoti. ZR ir novecojis apzīmējums, taču tas joprojām redzams riepu izgatavotāju brošūrās un pie riepu izplatītājiem.

R struktūras riepa ar ātruma koeficientu V, W vai Y būtībā ir ZR riepa. Apzīmējumam "ZR" nav obligāti jāparādās uz riepas sāniem. Vienīgā norāde, kurai nepieciešams pievērst uzmanību, ir riepas ātruma koeficients (V, W vai Y).

Turpiniet pārlūkošanu, nepiekrītot >
Attiecībā uz sīkfailiem un citu vietnes pārlūkošanas informāciju
Riepulideris.lv (AD TYRES) un tā partneri (Google, Hotjar, Microsoft) izmanto pieslēgšanās apstiprinājumus (cookies) un citu vietnes pārlūkošanas informāciju (webstorage) vietnes darbības nodrošināšanai, pārlūkošanas vienkāršošanai, statistikas nolūkos un reklāmas kampaņu personalizēšanai. Sīkfaili un cita vietnes pārlūkošanas informācija tiek uzglabāta jūsu ierīcē, tā var saturēt personiska rakstura datus. Bez jūsu brīvprātīgi dotas un nepārprotami paustas piekrišanas mēs neizvietojam nekādus sīkfailus vai citu vietnes pārlūkošanas informāciju, izņemot to, kas nepieciešama vietnes darbības nodrošināšanai. Mēs saglabājam jūsu izvēli 6 mēnešus ilgu laiku periodu. Jūs varat jebkurā brīdī atsaukt savu piekrišanu, dodoties uz lapu Sīkfaili un cita vietnes pārlūkošanas informācija. Jūs varat izvēlēties turpināt pārlūkošanu bez piekrišanas sīkfailu un citas vietnes pārlūkošanas informācijas izmantošanai. Atteikšanās neierobežo piekļuvi pakalpojumiem AD TYRES. Plašāka informācija ir pieejama lapā Sīkfaili un cita vietnes pārlūkošanas informācija.
Personalizēt sīkfailus
LiveChat
Radusies kļūme. Ja tā drīzākajā laikā netiek labota, lūdzam ar mums sazināties.