Riepu Līderis: riepu piegādātājs profesionāļiem

Kā riepu nozares profesionālim Riepu Līderis jums piedāvā izmantot atlaides riepu iegādei tiešsaistē: automobiļu, motociklu, kvadriciklu, kravas automobiļu, rūpniecisko un lauksaimniecības iekārtu riepas.

Lai to izdarītu, atliek izveidot profesionālo kontu. Lai apstiprinātu jūsu kontu, mums nepieciešama šāda informācija: uzņēmuma bankas dati un reģistrācijas numurs. Profesionālā konta izveidi var veikt tikai riepu nozares profesionāļi.

Pēc reģistrācijas numura pārbaudes jūsu konts tiks aktivizēts un jūs saņemsiet e-pasta ziņojumu ar lietotāja informāciju.

Riepu vairumtirdzniecība profesionāļiem

Pierakstieties


Aizmirsāt paroli?

Izveidojiet profesionālo kontu

Lai izveidotu savu profesionālo kontu un izmantotu riepu iegādes atlaides, atliek nospiest uz zemāk redzamās pogas. Konta izveide aizņem mazāk par 5 minūtēm.

Izveidot profesionālo kontu

Piekļuve pilnajam katalogam

Cenas un preču pieejamības dati tiek atjaunoti vairākas reizes dienā. Atlaides attiecas uz visām Riepu Līderis kataloga sadaļām (automobiļi, motocikli, kvadricikli, kravas automobiļi, rūpnieciskās un lauksaimniecības iekārtas, diski).

Rediģējiet jūsu remontdarbnīcas profilu

Kā vietnes partnerim Riepu Līderis jums sniedz iespēju jebkurā mirklī apskatīt jūsu remontdarbnīcas profilu un atjaunināt tajā esošo informāciju (cenas, darba laiks, kontaktinformācija).