Meklēšana pēc izmēriem

Legādāties riepas ar loka aizsardzības uzmali

Riepām ar aizsargājošu loka uzmali uz sāna ir šāds marķējums:

 • RFP – Rim Fringe Protector
 • FP – Fringe Protector
 • MFS – Maximum Flange Shield
 • FR – Felgen Ripen
 • FSL – Felgenschutzleiste
 • ML – Mit Leiste

Šīs aizsargājošās uzmavas bieži tiek lietotas zema izmēra riepām, jo to loki ir vairāk pakļauti triecienu iespējai, salīdzinot ar klasiskā augstuma riepām.

Šīs riepas parasti ir nedaudz dārgākas nekā riepas bez šādas aizsardzības. Ņemiet vērā, ka cena būs par 10–15% augstāka.

Kur atrast riepas ar loka aizsardzības uzmali?

Mums noliktavā ir vairāk nekā 5000 produktu nosaukumu ar šādu specifikāciju. Tālāk sniegts ar populārāko riepu saraksts , kas pieejamas ar loka aizsardzības uzmali.

 • Michelin Pilot Sport 4
 • Michelin Pilot Super Sport
 • Pirelli Scorpion Verde
 • Pirelli Pzero
 • Goodyear EfficientGrip Performance
 • Goodyear UltraGrip 8 Performance
 • Continental PremiumContact 6
 • Continental SportContact 6
 • Dunlop Sport Maxx RT2
 • Dunlop SP Winter Sport 3D
 • Bridgestone Potenza RE050A Ecopia
 • Bridgestone Blizzak LM001
 • Sava Intensa UHP 2
 • Falken Azenis FK510
 • Hankook Ventus V12 EVO2 K120
 • Kleber Quadraxer 2
 • Kleber Krisalp HP3

Visbiežāk meklētie izmēri:

Riepu ar disku aizsargmalu ir ļoti noderīgas dažādu transportlīdzekļu kategorijām. Tām ir specifiskas īpašības, kas tās padara īpaši praktiskas un funkcionālas. Vai vēlaties aprīkot savu SUV vai citus transportlīdzekļus ar šiem inovatīvajiem pneimatiskajiem bandāžiem? Ja jā, tad jūs esat pareizajā vietā. Šajā rokasgrāmatā mēs piedāvājam praktiskus padomus, kas palīdzēs jums izdarīt labu izvēli starp daudzajiem augstas klases disku aizsargriepu modeļiem mūsu katalogā.

Kādas ir riepu ar disku aizsargmalu īpašības?

Disku aizsargriepas ir aprīkojums, kas raksturojas ar biezāku malu nekā parastajām riepām. Kontaktpunkts starp šiem riepu veidiem un transportlīdzekļa disku ir aprīkots ar ļoti pastiprinātu gumijas kārtu. Tās ir atpazīstamas pēc šīs īpašības. Īpaša marķējuma dēļ tos var atpazīt starp citiem riepu veidiem. Šī pieminēšana parasti atšķiras no ražotāja līdz ražotājam.

Zemāk esošajā tabulā ir uzskaitīti biežāk sastopamie marķējumi, ja vēlaties iegādāties disku aizsargriepas no lielākajiem zīmoliem.

Pieminēšana

CPJ

FR

FP

FSL

RG

MFS

RFP

RPB

RP

Nozīme

Diska aizsardzības kordons

Flange Rim

Fringe Protector

Felgensch-utzleiste

Rim Guard

Maximum Flange Shield

Rim Flange Protector

Rim Protection Bar

Rim Protector

Ražotāji, kas to izmanto

Michelin

Continental, Semperit

Michelin, Goodyear

Bridgestone, Pirelli

Bridgestone

Dunlop, Falken

Goodyear, Yokohama, Avon

Yokohama

BFGoodrich, Hankook

Turklāt tirgū riepas ar disku aizsargmalu ir nedaudz dārgākas (vidēji par 10 līdz 15 %) nekā standarta modeļi ar tādām pašām dimensijām.

Kādas ir disku aizsargriepu priekšrocības?

Kā norāda tā nosaukums, riepa ar aizsargmalu ļauj saglabāt diska integritāti, uz kuras tā ir uzstādīta. Patiesībā, braucot pilsētā, nav reti, ka riepas slīd pret trotuāra malu vai citu cietu virsmu pēc nepareizas manevrēšanas. Ar parastajām riepām, kas ir uzstādītas uz automašīnām, šāda veida incidenti parasti izraisa diska abrāziju vai nelielu deformāciju. Ja nekas netiek darīts, tas var izraisīt nopietnākas problēmas ilgtermiņā: piemēram, vispārēju koroziju. Aprīkojot savu transportlīdzekli ar disku aizsargriepām, jūs pasargājat sevi no šīm problēmām. Ja jūsu riteņi saskaras ar trotuāra malu, pastiprinātās gumijas uzņems sitienus, nevis jūsu diski.

Pastiprināta gumijas mala aizsargā arī jūsu riepas, braucot pa nelīdzenām virsmām, un nodrošina labāku braukšanas komfortu. Tā samazina plaisu un izliekumu risku, kas rodas no pārmērīgi straujām un smagām sadursmēm starp diskiem un riepām. Tādējādi jūsu riteņi kalpos ilgāk nekā ar standarta riepām bez malas.

Kuros riepu veidos ir aizsargmala?

Principā visiem riepu veidiem var būt versijas ar pastiprinātu malu. Gumijas pastiprinājuma klātbūtnei nav nekādas ietekmes uz riepas citām īpašībām un veiktspēju. Tomēr praksē dažiem riepu veidiem ir vajadzīga šī aizsardzība vairāk nekā citiem. Tas attiecas galvenokārt uz zema profila riepām.

Zema profila riepas ir automobiļu piederumi, kuru sānu augstuma/šķērsdaļas platuma attiecība ir ļoti zema (mazāka par 50 %). Tos daudzi autovadītāji novērtē, jo tie nodrošina labu braukšanas sajūtu. Tomēr, sakarā ar to īpašajiem izmēriem, tas padara riteņus ļoti neaizsargātus pret triecieniem un ietekmi. Tie arī pakļauj disku mazāk vai vairāk nozīmīgiem bojājumiem, saduroties ar cietu virsmu.

Tomēr, ja jūs parasti izmantojat augsta profila riepas (standarta izmērs), jums nebūs īsti nepieciešama aizsargmala. Iemesls ir vienkāršs: visplašākajā punktā augsta profila riepu gumija pārsniedz diska kontūru, tādējādi nodrošinot labu aizsardzību pret triecieniem.

Tomēr tirgū var atrast "augsta izmēra" riepas ar disku aizsargmalām.

Kādi elementi jāanalizē pirms riepu izvēles?

Lai izvēlētos savas disku aizsargriepas, šeit ir daži elementi, kas jums jāņem vērā.

Mala veids

Visām disku aizsargriepām nav vienāda malas veida. Dažiem modeļiem ir mala ar burtu, bet citiem to nav. Kas ir atšķirība starp šiem diviem malu veidiem?

Kā norāda tā nosaukums, disku aizsargriepa ar burtu ir gumija, kas izvirzās ārpusē kontaktpunktā ar disku. Šī gumija ir labi redzama un stiepjas pa visu riepas kontūru. Šis modelis ir visizplatītākais.

Disku aizsargriepas bez burtu ir aprīkotas ar pastiprinājumu gar to iekšējo perimetru. Šī pastiprinātā mala ir gandrīz paralēla diska kontūram (tas to pārsniedz ļoti nedaudz).

Šie divi malu veidi nodrošina optimālu aizsardzību jūsu transportlīdzekļa riepām un diskiem. Bet lielākai drošībai un drošībai mēs iesakām izvēlēties modeļus, kuriem ir burti.

Tomēr, ja vēlaties uzstādīt disku uz jūsu diskiem, vienlaikus tos maksimāli aizsargājot, tad varat izvēlēties riepas ar iekšējo pastiprinājumu.

Zīmols

Visas riepas ar disku aizsargmalu, kas pieejamas tirgū, nenodrošina vienādas veiktspējas. Lai būtu drošs, ka iegūstiet augstākās kvalitātes aprīkojumu, izvēlieties lielo zīmolu produktus, kas ir pazīstami ar savu zināšanu. Uz Riepulideris.lv, jums ir pieeja plašai augstas klases riepu ar disku aizsargmalu kolekcijai. Mēs pārdodam prestižāko riepu ražotāju produktus: Michelin, Pirelli, Goodyear, Continental, Dunlop, Bridgestone, Falken, Hankook, Kleber

Bez šiem slavenajiem ražotājiem mums ir arī ļoti veiksmīgas riepas no mazāk zināmiem zīmoliem. Tātad jūs noteikti atradīsit to, kas jums ir vajadzīgs mūsu katalogā, neatkarīgi no jūsu budžeta un vajadzībām.

Kā uzstādīt manas disku aizsargriepas?

Jums nav jāuztraucas par disku aizsargriepu uzstādīšanu, ko iegādājāties no Riepulideris.lv. Mums ir partneru garāžas visā teritorijā, kas var uzstādīt augstas kvalitātes riepas, kas paredzētas disku aizsardzībai uz aizmugurējo vai priekšējo riteni. Jums vienkārši jāizvēlas tuvākais partneris, apstiprinot savu pasūtījumu, un mēs nodrošināsim jūsu aprīkojuma un piederumu piegādi uz viņa adresi. Saņemot pasūtījumu, viņš sazināsies ar jums, lai vienotos par tikšanos.

Tātad izvēlieties mūsu katalogā bez kavēšanās un izbaudiet labākās tirgus cenas, lai pareizi aprīkotu savu transportlīdzekli un aizsargātu tās diskus.

LiveChat
Whatsapp Messenger