Rebel X Star 01 EVO2 riepa ir īpaši izstrādāta enduro sacensību motocikliem. Tā nodrošina optimālu veiktspēju dažādos apstākļos, padarot to par ideālu izvēli vasaras sacīkstēm. Šī riepa ir homologēta Starptautiskajā Motociklistu Federācijā (FIM), kas apliecina tās atbilstību visstingrākajiem kvalitātes un drošības standartiem.
Rebel X Star 01 EVO2 ir izstrādāta, lai nodrošinātu maksimālu saķeri un palielinātu izturību dažādos apstākļos, kas sastopami enduro sacensībās. Tās unikālais dizains, ko raksturo piecstūra formas protektori, perfekti līdzsvaro vilkmi un ilgmūžību. Tas nodrošina optimālu veiktspēju visā sacensību laikā, pat vissarežģītākajos apstākļos.
Piedāvāta aizmugurējā versijā (140/80-18 70P TT) un priekšējā versijā (90/100-21 57M), Rebel X Star 01 EVO2 atbilst gan profesionālu, gan amatieru braucēju prasībām. Neatkarīgi no tā, vai esat pieredzējis sacensību dalībnieks vai motociklu entuziasts, šī riepa nodrošinās izcilu braukšanas pieredzi.