Meklēšana pēc izmēriem
Pēc izvēles
Visi
Atlasiet visus Dzēst
0 / 26
Apstiprināt

Motociklu riepas par zemām cenām: visi pieejamie zīmoli

Eksperts riepu nozarē, RiepuLīderis apņemas gandarīt katru no saviem klientiem, piedāvājot plašu produktu izvēli ar vairāk nekā 30 motociklu riepu zīmoliem, no kuriem prestižākie ir Michelin, Pirelli, Dunlop un citi.

Lai palīdzētu jums izvēlēties savam motociklam vispiemērotāko riepu par zemu cenu, katram profilam esam izveidojuši precīzu tehnisko aprakstu ar tā galvenajām īpašībām, kas palīdzēs izdarīt nekļūdīgu izvēli tiešsaistē.

Motokrosa, šosejas, enduro vai sporta motocikli — katrai kategorijai paredzētas savas riepas, mūsu vietnē tās ir plaši apskatītas un pieejamas par labāko cenu tirgū.

Zīmolu saraksts

Ielas/sporta moto riepa

Šīs riepas ir ļoti daudzpusīgas un ideāli piemērotas ikdienas braukšanas apstākļiem. Pateicoties vairākām mazām rievām, tās vienmēr saglabā labu saķeri un manevrētspēju, neatkarīgi no meteoroloģiskajiem apstākļiem. No nedilstošas gumijas izgatavotās riepas ir ilgmūžīgas. Pateicoties inovācijām, ielas/sporta moro riepu gumija efektīvi pilda savas funkcijas pat zemā temperatūrā, un jūsu brauciens ir pāriecinošs jau no pirmajiem kilometriem.

Sacensību/trases riepas

Mīkstākās un ar minimālu protektoru, dažreiz pat pilnīgi gludās sacensību/trases riepas ātri sasilst un nodrošina maksimālu saķeri. Tās ir nepārspējamas sausā laikā, taču jāievēro piesardzība, ja meteoroloģiskie apstākļi pasliktinās. Ja esat aizrautīgs trases braucējs, šīm riepām ir arī gludā WET versija, kas paredzēta mitram trases segumam.

Enduro riepas

Šīs riepas, kas paredzētas, lai 80 % izmantotu tās bezceļos, būs ļoti efektīvas, braucot pa smiltīm, dubļiem vai pārvarot nelielus šķēršļus. Atsevišķiem enduro riepu profiliem ir pietiekami liels riepas protektors, lai uzlabotu jūsu braukšanas komfortu uz asfaltētiem ceļiem.

Trail riepas

Jaunās trail riepas motocikliem ir jaudīgas un smagas. Ardievu agrākajiem profiliem ar neskaitāmām radzēm. Jaunās trail riepas arvien vairāk atgādina braukšanai pa ceļiem paredzētās riepas, taču ļauj tās izmantot jebkurām takām un ceļiem, ko izvēlēsieties. Tā kā šīs riepas ir paredzētas, lai 30 % izmantotu tās bezceļa apstākļos, vienlaikus jāpievērš uzmanība to spiedienam; kad mainās segums, spiediens par 0,5 bāriem jāsamazina uz ceļiem un takām.

Personalizētas riepas

Personalizētas moto riepas pilnībā ir stila elements. Taču vienlaikus nedrīks novērtēt par zemu to veiktspēju. Ļoti bieži personalizētajām riepām ir ļoti liels griezes moments un tās ir pietiekami smagas un attiecīgi ar ļoti stingru karkasu. Gumijā izmantoti jaunākie tehnoloģiskie sasniegumi, līdz ar to tās ir komfortablas un nodrošina labu saķeri. Taču jāuzmanās, ar šo riepu "izņemot leņķi".

Motorolleru riepas

Pēdējo gadu laikā modernie motorolleri kļūst arvien jaudīgāki. Ražotāji ir pielāgojušies šai tendencei, piedāvājot arvien vairāk tehnoloģiski uzlabotas riepas. Mīksta gumija, cieta gumija, jaukta tipa gumija vai M+S riepas – ikvienam motorolleru veidam atradīsies kas piemērots.

Motorolleru riepas ar mīkstu gumiju nodrošina maksimālu saķeri, taču tām ir tendence nolietoties ātrāk nekā riepām ar cietu gumiju. Tagad ir pieejams jauktas tipa gumijas riepas, kuru centrālā daļa ir cietāka un izturīgāka un malas izgatavotas no mīkstākas gumijas labākas saķeres nodrošināšanai. Atsevišķām motorolleru riepām ir norāde M+S, kas nozīmē to, ka šo riepu veiktspēja būs sevišķi efektīva dubļos un snniegā.

Krosa/triāla riepas

Lai pareizi izvēlētos riepas motokrosam, ir jāzina, ka cietai gumijai ir priekšrocības uz sausa seguma ar oļiem, savukārt uz mitra seguma ektīvāka būs mīksta gumija.

LiveChat
Messenger