Vispārējie pārdošanas nosacījumi

Mūsu vispārējos pārdošanas nosacījumos ir sniegta informāciju par jūsu tiesībām.

Pasūtījuma pabeigšana

Kad lietotājs izdara pasūtījumu mūsu interneta vietnē, mēs veicam tūlītēju produktu pieejamības pārbaudi, lai nodrošinātu ātru piegādi. Gadījumā, ja produkta nav vai tas vairs nav pieejams, klientam tiek veikta samaksātās naudas atlīdzināšana 48 h laikā.

Produkti

AD TYRES INTERNATIONAL SLU neuzņemas atbildību par produktu aprakstos sniegto informāciju. Tai ir informatīvs raksturs, un tā ir apkopota no vairākiem avotiem.

Klienta pienākums ir pārbaudīt izvēlētā produkta piemērotību savam transportlīdzeklim. AD TYRES INTERNATIONAL SLU neatmaksās naudu nesaderības gadījumā.

Cenas

Cenas mainās vairākas reizes dienā. AD TYRES INTERNATIONAL SLU ir tiesīgs dažādos veidos mainīt produktu cenas, neveicot kompensāciju klientiem, kas jau veikuši pasūtījumu.

Piegāde

Piegāde tiek veikta par iepirkumu grozā pirkuma brīdī norādīto cenu. Mūsu uzņēmums uzņemas atbildību jūsu sūtījuma nozaudēšanas vai nozagšanas gadījumā. Tāpat varat ar mums sazināties jebkādu ar piegādi saistītu problēmu gadījumā, iesniedzot problēmu biļeti, kurai varat piekļūt no sava konta. Mūsu darbinieki veiks visu nepieciešamo, lai ātri atrisinātu piegādes problēmas. Piegāde tiek veikta vidēji 2 līdz 8 darba dienu laikā. Nav garantijas, ka piegādes ātrums būs tieši šāds. Gadās, ka sūtījumu veikšanu kavē transporta traucējumi vai negadījumi. Maksimālais piegādes ilgums ir 20 dienas pēc jūsu maksājuma saņemšanas. Ja šis termiņš tiek pārsniegts, jūs varat anulēt pasūtījumu un saņemt samaksātās naudas kompensāciju.

Gadījumā, ja sūtījuma piegāde tiek veikta uz dzīvesvietu un neviena nav mājās, piegādātājs atstās paziņojumu par savu apciemojumu. Šādā gadījumā klienta pienākums ir pēc iespējas ātrāk sazināties ar piegādātāju, lai saņemtu pasūtītās preces.

Gadījumā, ja sūtījuma piegāde tiek veikta remontdarbnīcā, klientam ar to jāsazinās, lai vienotos par tikšanos. Lai pārliecinātos par pasūtījuma piegādi darbnīcā, ir iespējams iegūt sūtījuma izsekošanas numuru. Remontdarbnīcai ir arī jūsu kontaktinformācija, lai tā varētu sazināties ar jums brīdī, kad saņemts sūtījums.

Anulēšana

Klienta rīcībā ir 7 pilnas dienas skaitot no piegādes dienas, lai nosūtītu atpakaļ pasūtītos produktus. Sūtījuma atpakaļnosūtīšanas izmaksas sedz klients. Produkti jānosūta atpakaļ to oriģinālajos iepakojumos, un tie nedrīkst būt lietoti vai bojāti. Klientam jānosūta brīdinājuma vēstule uzņēmumam AD TYRES INTERNATIONAL SLU par produktu atpakaļnosūtīšanu.

Lai atvieglotu jūsu darbu, AD TYRES INTERNATIONAL SLU var veikt produktu atpakaļnosūtīšanu jūsu vietā, un jūs 30 dienu laikā atgūsiet samaksāto naudu, no kuras būs atskaitīti atpakaļnosūtīšanas izdevumi.

Ja tiks konstatēts, ka produkti tikuši montēti vai lietoti, nauda netiks atlīdzināta.

Kas mēs esam?

AD TYRES INTERNATIONAL SLU
Ar 100.000 EUR lielu kapitālu
Carrer Bonaventura Armengol num 10, AD500 Andorra la Vella, Andorra
NRT : L-711448-M Recording Date : 30/05/2016
Email: cm(a)adtyre.com - Phone: +376 810 888

Kā ar mums sazināties?

Ar tirdzniecību saistītu jautājumu gadījumā lūdzam izmantot saziņas veidlapu, bet, lai sazinātos ar garantijas apkalpošanas dienestu, izmantojiet problēmu biļeti.

Lai sazinātos ar mūsu dienestiem, noklikšķiniet šeit.

Maksājuma drošība

Visi maksājuma procesa posmi starp maksājuma veicēju un mūsu maksājumu sistēmu HIPAY ir pilnībā šifrēti un aizsargāti. Tiek izmantots SSL protokols, kas ir savienots ar internetbanku.

Tas nozīmē, ka ar pasūtījumu saistītā informācija un bankas kartes numurs nešifrētā veidā neparādās internetā.
Bankas kartes numurs drukātā formā neparādās uz dokumentiem, rēķiniem, kvītīm vai citiem drukātiem materiāliem. Tirgotājam karšu numuriem nevar piekļūt.
Pēc pārskaitījuma veikšanas tirgotājam HIPAY nesaglabā maksājuma karšu informāciju.
Tas nozīmē, ka nevienam nav piekļuves pircēja maksājumu kartes informācijai ne elektroniskā, ne drukātā formā.

Iespēja, ka maksājuma veikšanas laikā vietnē AD TYRES INTERNATIONAL SLU ar HIPAY kāds ir piekļuvis maksājuma kartes informācijai, līdzinās nullei.

Applicable law and jurisdiction

The present General Terms and Conditions of Sale and the agreement between AD TYRES INTERNATIONAL SLU and the Customer are governed by Andorran law.

AD TYRES INTERNATIONAL SLU will nevertheless seek an amicable solution before any legal action is taken.