Meklēšana pēc izmēriem
Pēc izvēles
Visi
Atlasiet visus Dzēst
Visi zīmoli
0 / 211
Apstiprināt
Visi
Atlasiet visus Dzēst
0 / 23
Apstiprināt

Visi automobiļu zīmoli par zemām cenām.

Ar vairāk nekā 200 vietnē atrodamiem zīmoliem RiepuLīderis piedāvā plašu automobiļu riepu izvēli, garantējot vislabākās cenas tirgū.

Mūsu mērķis ir palīdzēt jums bez pārmērīgiem tēriņiem iegādāties tādu prestižu zīmolu produkciju kā Michelin, Hankook, Bridgestone un Goodyear. Mūsu devīze — vienmēr labākās cenas garantija! Vienlīdz konkurētspējīgs RiepuLīderis ir vidējā klāsta riepu zīmolu piedāvājumā, tādu kā Falken, Uniroyal, Nokian un Vredestein. Piedāvājam arī ļoti plašu sākuma cenu kategorijas riepu sortimentu, ko atzinīgi novērtē mūsu lietotāji, piemēram, Nexen, Tracmax un Nankang.

Zīmolu saraksts

Kādi noslēpumi jāzina, lai pareizi izvēlētos riepas?

Vispirms ir jāizvēlas pareizais izmērs. Tas ir norādīts uz jūsu vieglās automašīnas riepām. Izmērs sastāv no augstuma, platuma, diametra un ātruma un noslodzes indeksiem. Piemēram, 205/55 R16 91V.

Šī informācija ir atrodama automobiļa lietošanas rokasgrāmatā, pie degvielas uzpildes bākas un uz viena no sliekšņiem, atverot automobiļa durvis.

Vai riepas ir jāmaina?

Nekad neaizmirstiet, ka riepas ir vienīgais kontakts ar ceļu. To stāvoklis tiešā veidā ietekmē automobiļa uzvedību uz ceļa un bremzēšanas ceļu.

Nolietojuma indikatora rādītājs atrodas riepas protektora rievā 1,6 mm dziļumā. Ja nodilums ir lielāks, tiesībsargājošo iestāžu pārstāvji var aizliegt jums pārvietoties ar transportlīdzekli un piemērot naudas sodu.

Kopumā riepu veiktspēja sāk samazināties, ja to nodilulms ir lielāks par 3 mm. Tas rada nopietnu akvaplanēšanas risku.

Riepu iegāde tiešsaistē

Riepu iegāde tiešsaistē ļauj ne tikai nopirkt riepas par labāku cenu, bet arī tiek nodrošināta tāda izvēle, kas nav pieejama nevienā darbnīcā (+300 zīmoli).

Iegādājoties riepas internetā, jūs varat iepazīties ar mūsu klientu sniegto informāciju par riepu izmantošanas pieredzi. Atsauksmēs par riepām sniegta jums būtiska informācija par riepu ekspluatācijas ilgumu, sajūtu un komfortu braukšana laikā u.tml.

Vairumam klientu lielākās bažas rada riepu montāža. Neuztraucieties par to, mēs par visu esam padomājuši. Mūsu sadarbības servisi (stacionārie un mobilie montāžas punti) ar prieku veiks jūsu tiešsaistē iegādāto riepu montāžu. Jums ir iespēja izvēlēties riepu piegādi pie kāda no šiem partneriem pēc jūsu izvēles. Tiklīdz kā jūsu pasūtījums būs saņemts, ar jums sazināsies, lai vienotos par montāžas laiku.

Kā taupīgi izmantot riepas?

Ir daži nelieli knifi, kas palīdzēs jums samazināt riepu nolietošanā ātrumu.

Visa pamatā ir labas apkopes nodrošināšana jūsu transportlīdzeklim. Regulāri pārbaudiet spiedienu riepās. Turklāt nodrošiniet, lai riepas vienmēr būt labi balansētas. Nevajadzētu būt sajūtamai stūres vibrācijai, ne arī manāmām neregulārām riepu nolietojuma pazīmēm. Ātra vizuāla kontrole reizi mēnesī ļauj nodrošināt to, ka jūsu automobilim nebūs ģeometrijas problēmu.

To, cik ātri nolietosies riepas, ietekmē jūsu braukšanas stils. Strauji paātrinājumi un bremzēšana, pārāk strauji pagriezieni apļveida krustojumos veicina priekšlaicīgu riepu nodilšanu.

Visbeidzot, izmantojiet īstās riepas īstajā brīdī. Vasaras riepas nav piemērotas temperatūrai, kas zemāka par +7 °C, un attiecīgi ziemas riepas nav paredzētas izmantošanai temperatūrā, kas augstāka par +7 °C.

Ko nozīmē vissezonas riepas?

Sākotnēji bieži vien tika apgalvots, ka vissezonas riepas neesot labas riepas ne vasarai, ne ziemai. Tehnoloģijas ir attīstījušās, un lielu daļa vissezonas riepu tagad rotā marķējums 3PMSF (3 Peak Mountain Snow Flake). Šis marķējums ir kvalitātes zīme, kas attiecas uz riepas efektivitāti ziemas apstākļos. Vissezonas riepas tagad ir ļoti daudzpusīgas riepas, kas ļauj droši braukt visu gadu neatkarīgi no klimatiskajiem apstākļiem.

4x4 / SUV riepas – kā tās pareizi izvēlēties?

Transportlīdzekļiem ar pilnpiedziņas sistēmu ir būtiski vienmēr veikt visu 4 riepu maiņu vienlaicīgi un uz visiem 4 riteņiem montēt identiskas riepas. SUV riepām, kas tiks pamatā izmantotas pilsētā, ir tādi paši izvēles kritēriji kā jebkurām pilsētā izmantojamām riepām.

Bezceļu 4x4 riepām jāizvēlas riepas ar pastiprinātu struktūru un sānu malām. Lielākas radzes un dziļāks protektors sniedz maksimālu saķeri jebkuros braukšanas apstākļos (dubļi, smiltis u.tml.).

Vai parastās riepas var montēt treilerim un kemperim?

Neiesakām montēt klasiskās riepas treileriem un kemperiem. Treilera un kempera riepām jāiztur lielāks svars salīdzinājumā ar vieglās automašīnas riepām, tādēļ ir svarīgi iegādāties šim mērķim paredzēta profila riepas. Ja izvēlaties riepas ar klasisku profilu, pastāv risks, ka riepas ātrāk nolietosies vai uzsprāgs pārslodzes dēļ. Bieži vien ir ieteicams izdot par dažiem eiro vairāk specifiskam aprīkojumam.

Speciālās riepas

Dažu automobiļu konstruktori ir nolēmuši aprīkot transportlīdzekļus ar runflat riepām vai riepām ar riteņa diska atloka aizsardzības sistēmu.

Ar runflat riepām varēsiet nobraukt vēl 80 km pat tad, ja riepa pārsprāgs, braucot ar 80km/h.

Riepas ar riteņa aizsardzības sistēma nodrošina diska atloka aizsardzību, veicot manevrus ar automobili. Vairs nekādu skrāpējumu uz diskiem, atrodoties pārāk tuvu trotuāra malai.

Ja jūs dzīvojat reģionā, kur ziemas ir īpaši bargas, jums būs nepieciešamas Skandināvijas tipa ziemas riepas vai riepas ar radzēm.

Skandināvijas tipa ziemas riepām ir vēl labāka veiktspēja nekā ziemas riepām. Tām ir uzlabota saķere ar sniegu un apledojumu un īsāks bremzēšanas ceļš. Šīs riepas ir labs kompromisa variants pirms pārejas uz riepām ar radzēm.

LiveChat
Messenger