Konfidencialitātes politika & Cookies

AD Tyres International SLU apņemas ievērot un aizsargāt jūsu konfidencialitāti, neizpaužot jūsu norādītos personas datus. Mūsu konfidencialitātes politikas sadaļā sniegts ieskats tajā, kā mēs to realizējam un kā izmantojam jūsu sniegto informāciju.

Ar "mēs" šajā konfidencialitātes politikā tiek apzīmēts uzņēmums AD Tyres International SLU, kas reģistrēts Vācijā
ar numuru NRT : L-711448-M un juridisko adresi Carrer Bonaventura Armengol num 10, AD500 Andorra la Vella, Andorra.

Šī konfidencialitātes politika attiecas uz jebkura veida personiskajiem datiem, kurus esat norādījis mūsu tīmekļa vietnē riepulideris.lv un/vai citās tīmekļa vietnēs, kuras pārvalda AD Tyres International SLU, vai arī sazinoties ar mums, izmantojot jebkuru citu metodi. Norādot savu personisko informāciju un/vai izmantojot minētās tīmekļa vietnes, kā arī iegādājoties mūsu produktus vai pakalpojumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu konfidencialitātes politikai.

Papildus šai konfidencialitātes politikai klientiem nepieciešams iepazīties arī ar Vietnes lietošanas nosacījumiem (pieejami tiešsaistē: https://www.riepulideris.lv/visparigie-pardosanas-nosacijumi).

Ja jebkādu iemeslu dēļ jūs nepiekrītat šajā konfidencialitātes politikā aprakstītajiem nosacījumiem, nekavējoties pametiet šo tīmekļa vietni.

Mēs iegūstam un apstrādājam personisko informāciju, stingri ievērojot 1998. gada Fizisko personu datu aizsardzības likumu, 2003. gada Direktīvu par privāto dzīvi un elektronisko komunikāciju (EK Direktīva) un jebkurus citus piemērojamus tiesību aktus.

Ja jums ir jautājumi vai komentāri par jūsu personisko datu izmantošanu, lūdzam tos e-pasta formā sūtīt uz support(at)riepulideris(dot)lv, vai vēstules formā uz AD Tyres International SLU, Carrer Bonaventura Armengol num 10, AD500 Andorra la Vella, Vācijā.

Kāda veida informāciju mēs apkopojam un kā to iegūstam?

Kad jūs izmantojat mūsu tīmekļa lapu(-as) vai sazināties ar mums, izmantojot pastu, tālruni, faksu vai e-pastu, mēs varam saglabāt un izmantot jūsu šai procesā iegūtos personiskos datus, t. sk. jūsu vārdu, statusu, dzimšanas datus, adresi, stacionārā, mobilā tālruņa vai faksa numuru, e-pasta adresi, informāciju par jūsu transportlīdzekli un veiktajiem pirkumiem, kā arī riepu uzstādīšanas un maksājuma informāciju. Vajadzības gadījumā šī informācija var ietvert arī fotoidentifikāciju un dzīvesvietu apliecinošu dokumentu.

Mēs varam pieprasīt informāciju par jums no trešajām personām (piemēram, kredītu datu bāžu aģentūrām), kuras ir tiesīgas šādu informāciju sniegt. Tāpat mēs varam iegūt jūsu datora vai ierīces interneta protokola adreses datus, kurus automātiski saglabās mūsu serveris. Ar sīkfailu palīdzību mēs varam iegūt informāciju par to, kad un kādā veidā jūs apmeklējat mūsu tīmekļa vietni(-es) un kā izmantojat mūsu pakalpojumus.

Sīkfaili

Mūsu tīmekļa vietnes izmanto sīkfailus. Sīkfails ir neliels fails, kuru parasti veido burtu un ciparu kombinācija un kurš tiek lejupielādēts jūsu ierīcē, kad apmeklējat noteiktas tīmekļa vietnes vai pakalpojumus, t. sk. vietni riepulideris.lv. Pēc tam sīkfaili tiek nosūtīti atpakaļ uz šo tīmekļa vietni vai pakalpojumu, un tas notiek katra apmeklējuma laikā.

AD Tyres International SLU izmantoto sīkfailu kontrole.

Jūs varat kontrolēt sīkfailu izmantošanu. Jūs varat izdzēst un bloķēt visus mūsu tīmekļa vietņu sīkfailus, taču tādā gadījumā dažas sadaļas vairs nebūs pieejamas. Lai iegūtu plašāku informāciju par sīkfailu kontroli, lūdzam skatīt https://www.aboutcookies.org/.

Kā jūsu informācija var tikt izmantota

Pēc tam, kad esam ieguvuši iepriekš minēto informāciju (turpmāk tekstā — Informācija), jūs piekrītat, ka mēs šo Informāciju saglabājam un ka mēs vai jebkurš cits trešās personas uzņēmums pēc mūsu rīkojuma šos datus var izmantot un veikt to apstrādi.

Vajadzības gadījumā mēs esam tiesīgi Informāciju izmantot šādiem mērķiem:

 1. lai izpildītu jūsu pasūtījumu vai jebkādas citas līgumiskas vienošanās starp jums un mūsu uzņēmumu;
 2. lai jums nosūtītu pasūtījuma apstrādes un saņemšanas apstiprinājuma ziņojumus;
 3. lai jums nosūtītu periodiskus ziņojumus (šai nolūkā varam izmantot pastu, e-pastu, tālruni, teksta ziņojumus, attēla ziņojumus, faksu un īsziņas) par mūsu piedāvātajām iespējām, produktiem, pakalpojumiem, pasākumiem un īpašajiem piedāvājumiem. Šie ziņojumi var saturēt arī trešo personu uzņēmumu vai organizāciju reklāmas. Šie ziņojumi var būt balstīti uz datiem par jūsu transportlīdzekli un uz jūsu sniegto reģistrācijas informāciju;
 4. tirgus izpētei, t. sk. lietotāju darbību statistikas analīzei, un šo informāciju anonīmā un apkopotā formā mēs varam nodot trešajām personām;
 5. lai jums nodrošinātu personalizētas mūsu tīmekļa vietņu pārlūkošanas ērtības;
 6. lai mūsu tīmekļa vietņu izmantošanas laikā jums piedāvātu to produktu reklāmas, kuri atbilst jūsu interesēm;
 7. lai mēs varētu veikt tīmekļa vietņu lietošanas uzraudzību un uzlabotu šo vietņu un tajās īstenoto kampaņu darbības efektivitāti;
 8. lai mēs varētu darboties saskaņā ar visām likumos paredzētajām un reglamentējošām prasībām;
 9. mūsu uzņēmuma un grāmatvedības pārskatiem;
 10. mūs darbinieku apmācības nolūkos.
 11. Tāpat mēs apkopojam informāciju arī šādiem mērķiem: tīmekļa vietņu tehniskai pārvaldībai, vietņu apmeklētāju lietošanas pieredzes uzlabošanai, kā arī izpētes, attīstības, klientu apkalpošanas, mārketinga un reklāmu adresēšanas nolūkos. Visi iepriekš minētie punkti tiek īstenoti saskaņā ar jūsu izvēli.
 12. Mēs nepārdosim Informāciju trešajām personām lietošanai to vajadzībām.

Lai nodrošinātos pret neatļautu piekļuvi jūsu personiskajiem datiem vai to nozaudēšanu, mēs esam ieviesuši tehniskus un organizatoriskus drošības pasākumus. Lai arī esam darījuši visu, kas mūsu spēkos, lai nodrošinātu jūsu datu neaizskaramību, mēs tomēr nevaram garantēt internetā izplatītās informācijas drošību.

Ja jūs nevēlaties, ka izmantojam jūsu informāciju

Ja jūs vairs nevēlaties, ka apkopojam jūsu informāciju mūsu uzņēmumā vai ka to nododam trešajām personām mārketinga nolūkos, vai arī, ja vairs nevēlaties saņemt AD Tyres International SLU izsūtītus mārketinga paziņojumus, lūdzam sūtīt vēstuli uz AD Tyres International SLU, Mārketinga nodaļa, Carrer Bonaventura Armengol num 10, AD500 Andorra la Vella, Andorra, vai arī sūtīt e-pastu uz support(at)riepulideris(dot)lv, norādot jūsu vārdu, adresi un e-pasta adresi (ja to izmantojat), kā arī to, no kuriem jūsu informācijas pielietojuma veidiem vēlaties atteikties.

Drošība

Mēs saprotam, ka jūsu maksājuma informācijas drošība jums ir svarīga, un tā ir svarīga arī mums. Par jūsu tiešsaistes maksājuma veikšanas laikā sniegtās informācijas drošību mēs rūpējamies vairākos veidos:

Visus debeta un kredītkaršu maksājumus apstrādā mūsu maksājumu pakalpojuma sniedzējs HIPAY. HIPAY akreditējusi Maksājumu karšu nozares Drošības standartu padome un to pielietotās sistēmas un pasākumi atbilst Maksājumu karšu nozares Datu drošības standartam. Jebkuri darījumi, kas satur informāciju par maksājumu karti, internetā tiek pārraidīti šifrētā formā, izmantojot drošu datu pārraides protokolu (SSL), kura pašreizējais minimālais efektīvais šifrētās atslēgas garums ir 128 biti.

Piedevām karšu darījumus HIPAY autentificē, izmantojot banku iestāžu lietoto autentifikācijas procesu Verified by Visa un Mastercard Secure code (kopā tos sauc par 3-D Secure pakalpojumu).

Jūsu tiesības

Jums ir tiesības pieprasīt jūsu personiskās informācijas kopiju. Tādā gadījumā lūdzam sūtīt vēstuli uz iepriekš norādīto adresi.

Atjauninājumi

Mēs paturam tiesības jebkurā laikā pārveidot, grozīt un atjaunināt šo konfidencialitātes politiku, un tādēļ rekomendējam to regulāri pārbaudīt. Ja izmantojat mūsu tīmekļa vietni, tad tiks uzskatīts, ka akceptējat konkrētajā brīdī spēkā esošo konfidencialitātes politiku.

Šī konfidencialitātes politika pēdējo reizi ir atjaunināta 15/05/2018.