Meklēšana pēc automobiļa
Pēc izvēles
Visi
Atlasiet visus Dzēst
Visi zīmoli
0 / 47
Apstiprināt

Lietie diski: piešķiriet savam auto unikālu izskatu

Eksperts riepu nozarē, RiepuLīderis piedāvā plašu disku klāstu jūsu transportlīdzekļa aprīkošanai.

Ar vairāk nekā 100 krājumā atrodamiem disku zīmoliem mēs apņemamies pilnībā apmierināt jūsu prasības, piedāvājot vislabākās cenas garantiju. Lai pielāgotos visām finansiālajām iespējām un visām vēlmēm, jūsu rīcībā ir pilnīgs zīmolu katalogs, kuru varat apskatīt mūsu vietnē. Izmantojiet mūsu zināšanas un uzziniet par visām galvenajām zīmolu īpašībām un priekšrocībām mūsu ekspertu izveidotos produktu aprakstos. Lai radītu labākos iespējamos apstākļus jūsu disku izvēlei, vietnē pieejamas plašas attēlu galerijas.

Vai jūsu rīcībā būtu neliels pilsētas auto, sportisks sedans vai iespaidīgs apvidus auto, noteikti atradīsiet disku par pieejamu cenu, kas vislabāk spēs izcelt jūsu auto. Ietaupiet laiku, vienlaikus pasūtot gan diskus, kas riepas par zemām cenām vietnē RiepuLīderis. Piešķiriet savam auto unikālu izskatu.

Ja esam nolēmuši mainīt sava auto izskatu jeb arī tā diski ir salocīti vai nolietojušies, ir pienācis laiks atrast jaunus diskus. Mums ir daži ieteikumi par to, kas jāņem vērā, izvēloties diskus.

Diametra izvēle

Jo lielāks ir disku diametrs, jo jūsu auto vairāk izskatīsies pēc sacīkšu auto. Disku diametra palielināšana noved pie riepas riepas sānu malas augstuma samazināšanās. Riepas sānu malas augstumam ir būtiska nozīme amortizācijas nodrošināšanā. Pārlieku palielinot disku diametru, jūs varat izrādīties zaudētājs komforta ziņā. Samazinot sānu malas augstumu, jūs varat samazināt šūpošanos. Tādēļ ir jāatrod labs kompromiss.

Lieluma izvēle

Viena lieluma diskam der vairāki riepu izmēri. Šīs vērtības jūs varat atrast mūsu atbilstības tabulā. Pievērsiet uzmanību tam, lai, mainot lielumu un diametru, saglabātos līdzvērtīgi izmēri tiem, kādi bija oriģinālā.

Diska dizains

Bieži vien mēs par to nedomājam, taču arī diska dizainam (zīmējumam) ir nozīme. Smalkāks zīmējums nodrošina labāku dzesēšanu bremzēm. Diskiem ar vienkāršu dizainu un pietiekami lielām atstarpēm zīmējumā ir vieglāk iztīrīt putekļus no bremzēm, mazgājot auto.

LiveChat
Whatsapp Messenger