Kvadriciklu riepas

Kvadriciklu riepu izmēru nolasīšana

Kvadriciklu riepu izmērs tiek izteikts ar 3 skaitļiem:

augstums/platums/diametrs

Uz riepas sānu malas atrodama arī norāde par tās kordu slāņu skaitu. Šis parametrs saistīts ar riepas sānu malu izturību, ko nosaka to biezums un cietība. Riepa ar daudziem kordu slāņiem būs izturīgāka pret pārduršanu un triecieniem, taču nebūs pārāk elastīga un komfortabla.

Ja izmantojat savu kvadriciklu šosejas apstākļos, nepieciešams saglabāt oriģinālos riepas izmērus, ko nosaka ceļu satiksmes noteikumi.

Ja izmantojat kvadriciklu ārpus šosejas, varat brīvi izvēlēties sev tīkamākos disku un riepu izmērus.

Turpiniet pārlūkošanu, nepiekrītot >
Attiecībā uz sīkfailiem un citu vietnes pārlūkošanas informāciju
Riepulideris.lv (AD TYRES) un tā partneri (Google, Hotjar, Microsoft) izmanto pieslēgšanās apstiprinājumus (cookies) un citu vietnes pārlūkošanas informāciju (webstorage) vietnes darbības nodrošināšanai, pārlūkošanas vienkāršošanai, statistikas nolūkos un reklāmas kampaņu personalizēšanai. Sīkfaili un cita vietnes pārlūkošanas informācija tiek uzglabāta jūsu ierīcē, tā var saturēt personiska rakstura datus. Bez jūsu brīvprātīgi dotas un nepārprotami paustas piekrišanas mēs neizvietojam nekādus sīkfailus vai citu vietnes pārlūkošanas informāciju, izņemot to, kas nepieciešama vietnes darbības nodrošināšanai. Mēs saglabājam jūsu izvēli 6 mēnešus ilgu laiku periodu. Jūs varat jebkurā brīdī atsaukt savu piekrišanu, dodoties uz lapu Sīkfaili un cita vietnes pārlūkošanas informācija. Jūs varat izvēlēties turpināt pārlūkošanu bez piekrišanas sīkfailu un citas vietnes pārlūkošanas informācijas izmantošanai. Atteikšanās neierobežo piekļuvi pakalpojumiem AD TYRES. Plašāka informācija ir pieejama lapā Sīkfaili un cita vietnes pārlūkošanas informācija.
Personalizēt sīkfailus
LiveChat
Radusies kļūme. Ja tā drīzākajā laikā netiek labota, lūdzam ar mums sazināties.