Generic

Generic Riepu pumpēšanas triecienresīvers

5/5 (1 atsauksmes)
Cena par vienību
148,49 
Noliktavā
  • Piegāde 27 jūnijs - 01 jūlijs
  • Droša transakcija
Apraksts

Ar tērauda tvertni aprīkotais riepu pumpēšanas triecienresīvers ir paredzēts vienkāršākai riepu novietošanai pret dekoratīvajiem diskiem vieglajiem transportlīdzekļiem, komerctransportam, kravas automobiļiem un apvidus auto.
Tam ir manometrs, kas parāda spiedienu tvertnē, kā arī tas ir aprīkots ar inžektora vārstu un drošības ventili. Izmantošanai piepildīt tvertni ar gaisu un ielaist to auto diska malās un virspusē.
Šim riepu pumpēšanas triecienresīveram ir jāizmanto filtrēts gaiss, kas nav saspiests.

1 klienta komentārs
5 no 5 zvaigznēm
Novērtē šo produktu

Dalieties savā pieredzē ar citiem klientiem.

Rakstīt klienta komentāru
Lietotāju atsauksmes

Informējam, ka tiek veikta vietnē atstāto klientu viedokļu kontrole. Viedokļi tiek sakārtoti tikai hronoloģiskā secībā.


Atsauksme no GAD
5/5

Šis daļa ir vienkārši lieliska !!

Atsiliepimas pateiktas 15.08.23 autoriaus GAD po pirkimo patirties 07.11.21 Tulkotu atsauksmi iesniedza GAD 15.08.23, pamatojoties uz pirkšanas pieredzi 07.11.21 - skatīt oriģinālu (vācu) skatīt tulkoto versiju (latviešu)
Piekļuve atbalstam

Darba laiks: Pr.-Pk. plkst. 10-18

Vai jūs vēlaties informāciju par mūsu vietni vai produktiem? Mūsu tirdzniecības komanda jūs informēs no pirmdienas līdz piektdienai no plkst. 10:00 līdz 18:00.

Datunu aizsardzība

Jūsu personīgo datu aizsardzība mums ir ļoti svarīga.

Mēs piešķiram lielu nozīmi visu informācijas, ko kopīgojat ar mums, konfidencialitātei un drošībai.
Kā viena no mūsu galvenajām prioritātēm, mēs esam ieviesuši stingrus pasākumus, lai nodrošinātu jūsu datu aizsardzību.
Tāpēc mēs aicinām jūs iepazīties ar mūsu detalizēto privātuma politiku, kurā atradīsiet visu informāciju par jūsu personīgo datu vākšanu, izmantošanu un aizsardzību.

Mēs esam apņēmušies ievērot jūsu privātumu un rūpīgi apstrādāt jūsu datus.

Turpiniet pārlūkošanu, nepiekrītot >
Attiecībā uz sīkfailiem un citu vietnes pārlūkošanas informāciju
Riepulideris.lv (AD TYRES) un tā partneri (Google, Hotjar, Microsoft) izmanto pieslēgšanās apstiprinājumus (cookies) un citu vietnes pārlūkošanas informāciju (webstorage) vietnes darbības nodrošināšanai, pārlūkošanas vienkāršošanai, statistikas nolūkos un reklāmas kampaņu personalizēšanai. Sīkfaili un cita vietnes pārlūkošanas informācija tiek uzglabāta jūsu ierīcē, tā var saturēt personiska rakstura datus. Bez jūsu brīvprātīgi dotas un nepārprotami paustas piekrišanas mēs neizvietojam nekādus sīkfailus vai citu vietnes pārlūkošanas informāciju, izņemot to, kas nepieciešama vietnes darbības nodrošināšanai. Mēs saglabājam jūsu izvēli 6 mēnešus ilgu laiku periodu. Jūs varat jebkurā brīdī atsaukt savu piekrišanu, dodoties uz lapu Sīkfaili un cita vietnes pārlūkošanas informācija. Jūs varat izvēlēties turpināt pārlūkošanu bez piekrišanas sīkfailu un citas vietnes pārlūkošanas informācijas izmantošanai. Atteikšanās neierobežo piekļuvi pakalpojumiem AD TYRES. Plašāka informācija ir pieejama lapā Sīkfaili un cita vietnes pārlūkošanas informācija.
Personalizēt sīkfailus
LiveChat
Radusies kļūme. Ja tā drīzākajā laikā netiek labota, lūdzam ar mums sazināties.