Meklēšana pēc izmēriem
Automobiļu riepas Alliance

Riepa Alliance

ATG K.K. ir Japānas uzņēmumam The Yokohama Rubber Co. Ltd. pilnībā piederošs meitasuzņēmums. Uzņēmums ATG K.K atrodas Japānā, un tā filiāles ir izvietotas stratēģiski nozīmīgās vietās visā pasaulē. Uzņēmums ATG K.K un tā filiāles kopā ir pazīstami ar nosaukumu Alliance Tire Group (ATG).

ATG visā pasaulē ir viens no līderiem bezceļa riepu kategorijā. Tam pieder trīs visā pasaulē zināmi zīmoli: Alliance, Galaxy un Primex. Šie zīmoli ir labi pazīstami bezceļa riepu kategorijā ( OHT = Off Highway Tire) vairākās pasaules daļās un pakāpeniski tika apvienoti zem ATG karoga.

Tie ir slaveni ar savu spēju nodrošināt klientiem konkrētam pielietojumam paredzētu oriģinālo aprīkojumu, kā arī rezerves daļas. ATG piedāvā risinājumus dažādām pielietojuma vajadzībām, sākot no lauksaimniecības un kalnrūpniecības un beidzot ar ražošanu un mežizstrādi.

ATG ir pārstāvēts vairāk nekā 120 valstīs 6 kontinentos, un 2018. gadā tā apgrozījums pārsniedza 630 miljonus dolāru.

ATG rīcībā ir trīs ražotnes Haderā, Izraēlā ("ATI") un divas Indijā ("ATC"): viena Tirunelveli, Tamilnādas štatā un otra Dahedžā, Gudžarātas štatā. Tajās produkcija tiek ražota atbilstoši stingrām kvalitātes prasībām, kas attiecas uz visiem ATG izstrādājumiem.

ATG pieder starptautiskas klases pētniecības un attīstības (R&D) centri Izraēlā, Ziemeļamerikā un Indijas ziemeļu daļā. Pateicoties centru stratēģiskajām atrašanās vietām, ATG spēj izprast lauksaimnieku, uzņēmēju un citu uzņēmuma produkcijas izmantotāju vajadzības katrā pasaules reģionā, kas ļauj tiekties uz mērķi nodrošināt personalizētus risinājumus, kas piemēroti katrai konkrētajai vajadzībai. Tas ir ļāvis ATG zīmoliem kļūt iecienītiem visā pasaulē aprīkojuma ražotāju vidū.

Vieglie automobiļi

Vasaras
LiveChat
Messenger