Riepa Aplus

Aplus riepas ražo Ķīnas uzņēmums ShanDong Haohua Tire Co. LTD. Rūpnīca ir dibināta 2011. gadā un tās platība ir iespaidīga – 380 000 m2. Rūpnīca ir moderna un atbilst vides aizsardzības prasībām. Haohua pieder izstrādes centrs ar modernu aprīkojumu, kur tiek konstruētas uzticamas, augsta snieguma riepas. Aplus nodarbina apmēram 4000 cilvēkus un šī preču zīme tiek tirgota visā pasaulē. Tās panākumu cēlonis ir riepu kvalitāte un konkurētspējīgas cenas.

Automobiļu riepas Aplus

Pārdotākie profili

Visi profili Aplus

Pārlūkojiet mūsu plašo Aplus modeļu klāstu un atrast to, kas pilnībā atbilst jūsu vajadzībām. Izbaudiet labākās cenas visā mūsu izvēlē!

Komerctransports/Autofurgoni

Vasaras
Ziemas riepas
Vissezonas
Turpiniet pārlūkošanu, nepiekrītot >
Attiecībā uz sīkfailiem un citu vietnes pārlūkošanas informāciju
Riepulideris.lv (AD TYRES) un tā partneri (Google, Hotjar, Microsoft) izmanto pieslēgšanās apstiprinājumus (cookies) un citu vietnes pārlūkošanas informāciju (webstorage) vietnes darbības nodrošināšanai, pārlūkošanas vienkāršošanai, statistikas nolūkos un reklāmas kampaņu personalizēšanai. Sīkfaili un cita vietnes pārlūkošanas informācija tiek uzglabāta jūsu ierīcē, tā var saturēt personiska rakstura datus. Bez jūsu brīvprātīgi dotas un nepārprotami paustas piekrišanas mēs neizvietojam nekādus sīkfailus vai citu vietnes pārlūkošanas informāciju, izņemot to, kas nepieciešama vietnes darbības nodrošināšanai. Mēs saglabājam jūsu izvēli 6 mēnešus ilgu laiku periodu. Jūs varat jebkurā brīdī atsaukt savu piekrišanu, dodoties uz lapu Sīkfaili un cita vietnes pārlūkošanas informācija. Jūs varat izvēlēties turpināt pārlūkošanu bez piekrišanas sīkfailu un citas vietnes pārlūkošanas informācijas izmantošanai. Atteikšanās neierobežo piekļuvi pakalpojumiem AD TYRES. Plašāka informācija ir pieejama lapā Sīkfaili un cita vietnes pārlūkošanas informācija.
Personalizēt sīkfailus
LiveChat
Radusies kļūme. Ja tā drīzākajā laikā netiek labota, lūdzam ar mums sazināties.