Riepa Comforser

Uzņēmums Comar Tyre & Wheel Inc, kas atrodas Vankūverā, Kanādā, ir viens no lielākajiem riepu uzņēmumiem. Tā specializācijas joma ir nodrošināt Kanādas tirgum kvalitatīvas riepas par konkurētspējīgām cenām. Comar Tyre & Wheel ir ekskluzīvs zīmolu Comforser un Ginell izplatītājs visā Kanādā un ir ļāvis šiem zīmoliem ienākt Kanādas tirgū.

Comforser Tire piedāvātā ražošanas kapacitāte gadā ir 6 miljoni riepu komplektu vieglajiem automobiļiem un 3 miljoni riepu komplektu furgoniem. Comforser izstrādājumi ir sertificēti atbilsoši ISO, ST 16949, CCC, (Compulsory Products Certification) Eiropas sertifikācijas sistēmai ECE, ASV sertifikācijas sistēmai DOT un Persijas līča valstu sertifikācijas sistēmai GCC/GSO. Riepas vieglajiem automobiļiem tiek tirgotas Eiropā, Ziemeļamerikā, Dienvidaustrumāzijā, Centrālamerikā un Dienvidamerikā, Tuvajos Austrumos, Āfrikā un citur.

Turklāt uzņēmuma ražotnēs top daži populāri OEM zīmoli, piemēram, ARTUM, RBP, XF, V-NETIK, BORISTAR un citi.

Automobiļu riepas Comforser

Pārdotākie profili

Visi profili Comforser

Pārlūkojiet mūsu plašo Comforser modeļu klāstu un atrast to, kas pilnībā atbilst jūsu vajadzībām. Izbaudiet labākās cenas visā mūsu izvēlē!

Komerctransports/Autofurgoni

Vasaras
Ziemas riepas
Turpiniet pārlūkošanu, nepiekrītot >
Attiecībā uz sīkfailiem un citu vietnes pārlūkošanas informāciju
Riepulideris.lv (AD TYRES) un tā partneri (Google, Hotjar, Microsoft) izmanto pieslēgšanās apstiprinājumus (cookies) un citu vietnes pārlūkošanas informāciju (webstorage) vietnes darbības nodrošināšanai, pārlūkošanas vienkāršošanai, statistikas nolūkos un reklāmas kampaņu personalizēšanai. Sīkfaili un cita vietnes pārlūkošanas informācija tiek uzglabāta jūsu ierīcē, tā var saturēt personiska rakstura datus. Bez jūsu brīvprātīgi dotas un nepārprotami paustas piekrišanas mēs neizvietojam nekādus sīkfailus vai citu vietnes pārlūkošanas informāciju, izņemot to, kas nepieciešama vietnes darbības nodrošināšanai. Mēs saglabājam jūsu izvēli 6 mēnešus ilgu laiku periodu. Jūs varat jebkurā brīdī atsaukt savu piekrišanu, dodoties uz lapu Sīkfaili un cita vietnes pārlūkošanas informācija. Jūs varat izvēlēties turpināt pārlūkošanu bez piekrišanas sīkfailu un citas vietnes pārlūkošanas informācijas izmantošanai. Atteikšanās neierobežo piekļuvi pakalpojumiem AD TYRES. Plašāka informācija ir pieejama lapā Sīkfaili un cita vietnes pārlūkošanas informācija.
Personalizēt sīkfailus
LiveChat
Radusies kļūme. Ja tā drīzākajā laikā netiek labota, lūdzam ar mums sazināties.