Meklēšana pēc izmēriem
Automobiļu riepas Double Coin

Riepa Double Coin

Ķīnā monēta ir veiksmes simbols. Kopš uzņēmums 1934. gadā izgatavoja pirmās riepas ar diognālu struktūru, Double Coin vēlme ir bijusi piedāvāt saviem klientiem kvalitatīvus izstrādājumus, kurus tie ar prieku izmantotu.
Nosaukums Double Coin (divpusēja monēta) zināmā mērā ir kā veiksmes vēlējums un apsolījums ikvienam klientam. Kopš pirmo TBR riepu pārdošanas ASV 1992. gadā uzņēmuma mērķis ir bijis piedāvāt klientiem lielāku pievienoto vērtību, nekā tie varētu iedomāties. Kas nozīmē piedāvāt pilnu kvalitatīvu TBR un OTR riepu klāstu par konkurētspējīgām cenām. Proti, sniegt augstāko iespējamo servisa un atbalsta līmeni, lai klientam saglabātu labāko pircēja pieredzi.
. Kopš uzņēmuma pirmsākumiem Double Coin ir izvirzījies starp līderiem bez nopietnas konkurences no Ķīnas ražotāju vidus. Sākot no pirmo radiālo riepu izgatavošanas kravas automašīnām līdz pirmās SmartWay® apstiprinātās EPA riepas izgatavošanai, Double Coin ir pavēris citiem Ķīnas ražotājiem ceļu uz modernu tehnoloģiju izmantošanu labāko riepu ražošanai. 1989. gadā Double Coin noslēdza partnerības vienošanos ar Firestone Tire, lai iegūtu bezkameru riepu tehnnoloģiju, kas uzlabo izturību un veiktspēju.
2001. gadā un 2011. gadā Double Coin noslēdza partnerības vienošanās ar Michelin. Tāpat Double Coin ir piedalījies kopīgos tehnoloģiju projektos ar citiem lieliem uzņēmumiem, proti, ar Beakart attiecībā uz tērauda kabeļiem, ar Chevron attiecībā uz kvēpu emisiju ierobežošanu un sintētisko gumiju un ar Huayi Group attiecībā uz naftas ķīmijas produktiem. Šīs investīcijas tehnoloģijās tika integrētas augstas kvalitātes TBR un OTR riepu ražošanā.

Pārdotākie profili

Vieglie automobiļi

Ziemas riepas
Vissezonas

4x4/SUV

Ziemas riepas

Komerctransports/Autofurgoni

Vasaras
Vissezonas
LiveChat
Messenger