Riepa Gislaved

Riepu zīmolu Gislaved 1893. gadā Zviedrijā dibinājuši brāļi Karls un Vilhelms Gislovi. Tas ir viens no pirmajiem uzņēmumiem pasaulē, kurš spējis radīt radiālās struktūras riepas. Piederība Continental grupai tam ļāvusi gadu gaitā iegūt ievērojamu visā pasaulē atzītu tehnisko zināšanu apjomu. Panākumu mudināts, Gislaved nekad nav pārstājis darbu pie riepu kvalitātes, uzticamības un izturības uzlabošanas.

Mūsdienās Gislaved piedāvā plašu riepu modeļu klāstu sedaniem, pilsētas automobiļiem, komerctransportam un SUV pilsētas džipiem, un šīs riepas īpaši izceļas ar augstu veiktspēju ekstrēmos klimatiskajos apstākļos. Gislaved riepas tiek eksportētas visā Eiropā. Īpašu atpazīstamību zīmols guvis ar savām ziemas riepām.

Automobiļu riepas Gislaved

Pārdotākie profili

Visi profili Gislaved

Pārlūkojiet mūsu plašo Gislaved modeļu klāstu un atrast to, kas pilnībā atbilst jūsu vajadzībām. Izbaudiet labākās cenas visā mūsu izvēlē!

Komerctransports/Autofurgoni

Turpiniet pārlūkošanu, nepiekrītot >
Attiecībā uz sīkfailiem un citu vietnes pārlūkošanas informāciju
Riepulideris.lv (AD TYRES) un tā partneri (Google, Hotjar, Microsoft) izmanto pieslēgšanās apstiprinājumus (cookies) un citu vietnes pārlūkošanas informāciju (webstorage) vietnes darbības nodrošināšanai, pārlūkošanas vienkāršošanai, statistikas nolūkos un reklāmas kampaņu personalizēšanai. Sīkfaili un cita vietnes pārlūkošanas informācija tiek uzglabāta jūsu ierīcē, tā var saturēt personiska rakstura datus. Bez jūsu brīvprātīgi dotas un nepārprotami paustas piekrišanas mēs neizvietojam nekādus sīkfailus vai citu vietnes pārlūkošanas informāciju, izņemot to, kas nepieciešama vietnes darbības nodrošināšanai. Mēs saglabājam jūsu izvēli 6 mēnešus ilgu laiku periodu. Jūs varat jebkurā brīdī atsaukt savu piekrišanu, dodoties uz lapu Sīkfaili un cita vietnes pārlūkošanas informācija. Jūs varat izvēlēties turpināt pārlūkošanu bez piekrišanas sīkfailu un citas vietnes pārlūkošanas informācijas izmantošanai. Atteikšanās neierobežo piekļuvi pakalpojumiem AD TYRES. Plašāka informācija ir pieejama lapā Sīkfaili un cita vietnes pārlūkošanas informācija.
Personalizēt sīkfailus
LiveChat
Radusies kļūme. Ja tā drīzākajā laikā netiek labota, lūdzam ar mums sazināties.